Kasia Tusk pokazała, co zrobi dla dziecka. Odsłoniła prywatne kulisy

Kasia Tusk pokazała, co zrobi dla dziecka. Odsłoniła prywatne kulisy

Kasia Tusk nie przestaje zaskakiwać. Córka byłego premiera i znana blogerka kontynuuje serię wpisów na Instagramie, na którym to dzieli się nowymi szczegółami z życia. Celebrytka odsłoniła prywatne kulisy i pokazała, co zrobi dla swojego dziecka.

Kasia Tusk mistrzowsko wodzi opinię publiczną. Coraz subtelniej pokazuje jak przymierza się do zostania rodzicem. Ten aspekt jak i same macierzyństwo zostawia tylko dla siebie i ukochanego. Nie potwierdziła ani razu oficjalnie że jest w ciąży i że spodziewa się potomka.

Przygotowania do macierzyństwa. Kasia Tusk subtelnie pokazuje kolejne szczegóły

Oficjalnym dowodem zbliżającego się porodu jest zaokrąglony brzuszek Kasi Tusk, który pokazała w grudniu na jednym ze zdjęć na Instagramie. Ostania aktywność córki premiera wskazuje jedno - przygotowując się na dziecko spore zmiany zachodzą również w mieszkaniu blogerki. - Szuflady wypełnione rzeczami z organicznej bawełny PIMA (od polskiej marki Dear Eco) i innymi gadżetami. Wszystkie produkty ze zdjęcia znajdziecie w Muppet Shop, któremu bardzo dziękuję za wyprawkowy know-how - pisała kilka dni temu Kasia Tusk, uchylając kolejnego rąbka tajemnicy. Na zdjęciu widzieliśmy bowiem domniemany dowód (laleczkę), który wskazywałby, że kobieta spodziewa się dziewczynki. Wątpliwości nie zostały rozwiane - skoro córka premiera oficjalnie nie potwierdziła ciąży, to tym bardziej płci przyszłego potomka. Domyślamy się jedynie, że taką okoliczność przyjdzie jeszcze czas.

Ściana pytań, ale blogerka milczy. Ciąg dalszy zdawkowej, symbolicznej fotorelacji

Fanów elektryzuje już nie tylko subtelność "znaków", które wysyła im Kasia Tusk. Znajdujemy kolejne pytania o płeć dziecka, a damska część komentujących rozwija kolejne aspekty zaawansowanej ciąży. Jako wyraz solidarności, ale również wsparcia na najbliższe tygodnie.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ: W fotorelacji blogerki na autorskiej stronie Makelifeeasier.pl znajdujemy zaś kadry na remontowany pokój. Dominują białe listwy, czy ścienne panele boazerii. Widzimy psa Portosa, kolejne dowody "przestawiania życia na nowe tory". I opis, jak zwykle nieoddający do końca zmian - o wrażliwości, pięknie, smacznościach i krajobrazach. screen Makelifeeasier screen Makelifeeasier Instagram  1. Biedna Kasia Cichopek pod niesprawiedliwym natarciem hejterów. „Pseudo aktoreczka z koziej d*py!”
  2. Kasia Tusk przypadkiem zdradziła płeć dziecka. Na zdjęciu widać jeden szczegół
  3. Agnieszka Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Fani boją się o jej życie!
  4. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz?Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  5. Kasia Tusk zdradziła, kiedy urodzi? Córka premiera już się szykuje na wielki dzień
Następny artykuł