Kasia Tusk przypadkiem zdradziła płeć dziecka. Na zdjęciu widać jeden szczegół

Kasia Tusk przypadkiem zdradziła płeć dziecka. Na zdjęciu widać jeden szczegół

Kasia Tusk niedawno ujawniła prawdę o swoim małżeństwie. Teraz wszyscy jej fani czekają na narodziny jej pierwszego dziecka. Okazuje się, że blogerka przez przypadek mogła zdradzić płeć swojego maleństwa. Fani są w szoku!

Kasia Tusk bardzo stara się, aby jej życie prywatne nie przenikało do mediów. Idealnym przykładem jest sytuacja związana z jej ślubem. Wszystko wyszło na jaw, gdy podczas jednej z sesji na jej palcu pokazała się obrączka. W tamtym momencie wszyscy myśleli, że ślub miał miejsce w ostatnich dniach, ale prawda była zupełnie inna. Teraz za pośrednictwem jednej z aukcji przeprowadzonej dla WOŚP dowiedzieliśmy się, że suknia ślubna córki byłego premiera ma już 5 lat.

Kasia Tusk wyjawiła płeć dziecka?

Podobnie sprawa się ma w przypadku ciąży blogerki. Początkowo celebrytka w ogóle nie komentowała kolejnych doniesień o jej ciąży. Jedyny dowód, jaki do nas trafiał to coraz bardziej wyraźny - brzuch blogerki, aż w końcu Kasia Tusk potwierdziła, że wraz ze swoim mężem spodziewają się dziecka. W tym momencie jej fani wprost oszaleli na punkcie malucha. W komentarzach pod jej wpisami w mediach społecznościowych zaczęły się pojawiać kolejne pytania dotyczące dziecka, ale blogerka nie chciała zdradzić nawet jednego szczegółu. Okazuje się, że córka Donalda Tuska w jednym ze swoich ostatnich zdjęć mogła ujawnić więcej, niż chciała. Na omawianej fotografii widzimy wyprawkę przygotowaną dla dziecka celebrytki. Zazwyczaj w takich przypadkach można sugerować się kolorystyką rzeczy, jednak w tym przypadku jest to ślepy trop, ponieważ kolory są bardzo uniwersalne.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jednak jedna ze spostrzegawczych internautek zauważyła, że na zdjęciu widoczna jest lalka. To natychmiast sprawiło, że internauci zaczęli podejrzewać, że Kasia Tusk spodziewa się córeczki. - Widzę laleczkę, czyżby dziewczynka? - pisze internautka. Niestety blogerka nie odpowiedziała na to pytanie, pozostawiając wielu fanów w ciągłej niepewności. Jednak w takim wypadku narodziny dziewczynki stają się bardzo prawdopodobne, a dla niektórych wręcz pewne. Mimo wszystko, raczej mało prawdopodobne jest, że celebrytka zdradzi, chociażby jeszcze jedną informację na ten temat, ale fani wciąż mają nadzieję, że blogerka pochwali się z nimi szczęśliwą nowiną, gdy przyjdzie czas rozwiązania. fot. instagram.com
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Gwiazda "Przyjaciółek" pokazała dzieci. ROZPŁYNIECIE się od nadmiaru słodyczy!
  2. W PRL była największą skandalistką, otoczoną wianuszkiem mężczyzn. A jaka była NAPRAWDĘ?
  3. Zenek Martyniuk nie wie, co się dzieje z jego synem. „Wyjechał, nie kontaktuje się z bliskimi”
  4. Szpak zrobi międzynarodową karierę? Lady Gaga chce z nim zaśpiewać
  5. Weronika Rosati pozywa żonę Olbrychskiego! Będzie gorąco
  Następny artykuł