TAK! Kasia Tusk naprawdę to zrobiła, gratulujemy, gratulujemy i jeszcze raz gratulujemy
Karol Zaborowski - 10 Września 2018

TAK! Kasia Tusk naprawdę to zrobiła, gratulujemy, gratulujemy i jeszcze raz gratulujemy

Kasia Tusk nareszcie to zrobiła! Do córki byłego premiera naszego kraju napływają gratulacje z całej Polski. Nie da się ukryć, że teraz zaczyna zupełnie nowy etap w swoim życiu.

Kasia Tusk rzadko w wywiadach wspomina o swoim życiu uczuciowym. Jednak niekiedy na jej blogu można było znaleźć wpisy odnoszące się do ukochanego. Stanisław Cudny jest bratem jej wieloletniej przyjaciółki Zosi, z którą założyła bloga. Para poznała się jeszcze w liceum, jednak zeszli się dopiero kilka lat później. Pięć lat temu Cudny poprosił ją o rękę, a Kasia Tusk oczywiście się zgodziła. Wtedy w mediach rozpoczęły się doniesienia o rzekomym ślubie córki obecnego przewodniczącego Rady Europejskiej. Oczywiście wszystkie spekulacje szybko były komentowane przez samą Kasię Tusk. Jednak teraz wiemy to na 100%, para nareszcie wzięła wymarzony ślub.

Kasia Tusk wyszła za mąż

Po pięciu latach narzeczeństwa nareszcie przyszedł czas na zawarcie związku małżeńskiego. Oczywiście wszystko było utrzymywane w ścisłej tajemnicy, jednak pewnego dnia paparazzi przyłapali parę, a dziennikarze Super Expressu dopatrzyli się na palcu Cudnego obrączki, kiedy zapytali go o pierścionek, odpowiedział. - To chyba oczywiste, co znaczy ta obrączka na moim palcu - powiedział Cudny. Teraz na blogu Kasi Tusk pojawił się nowy wpis wraz z sesją zdjęciową, gdzie widzimy na jej serdecznym palcu obrączkę. Para zaskoczyła wszystkich, ponieważ po tylu odniesieniach ze strony mediów wiele osób sądziło, że do ślubu już nie dojdzie. Młode małżeństwo właśnie rozpoczyna zupełnie nowy okres w swoim życiu. Fani są zachwyceni i niezmiernie cieszą się jej szczęściem. Jest to bez wątpienia koronny przykład, jak odpowiednio pielęgnowany wieloletni związek może pięknie się rozwinąć. Oczywiście wszyscy składamy im najserdeczniejsze życzenia z okazji zawarcia małżeństwa, mamy nadzieję, że ich miłość jeszcze bardziej rozkwitnie. Gratulujemy! Teraz pozostaje czekać na informację dotyczące ciąży córki byłego premiera.Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny screen makelifeeasier.plZOBACZ TAKŻE:
  1. Ile zarabia Taco Hemingway? Długo skrywana kwota zwala z nóg
  2. Media: Justyna Żyła chce zniszczyć Magdę Gessler. Ujawniono jej plan
  3. To już prawie pewne! Meghan Markle niedługo urodzi
Michał i Ola Żebrowscy10 znanych par, które unikają mediów jak ognia [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Meghan MarkleNajpiękniejsze pierścionki zaręczynowe gwiazd [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News