Co się dzieje?! Dziwne zachowanie Kasi Tusk, nie chce go komentować

Co się dzieje?! Dziwne zachowanie Kasi Tusk, nie chce go komentować

Kasia Tusk nie przestaje zaskakiwać. Córka przewodniczącego Rady Europejskiej wyrobiła sobie sławę i status w społeczeństwie pomimo wysokich progów ustawionych przez swojego ojca. Jej akcje śledzą wszyscy, od fanów na Instagramie po poważne portale polityczne, a ostatni jej ruch wzbudził wiele podejrzeń. Co się dzieje?

Kasia Tusk 3 lata temu razem ze swoimi wspólniczkami założyła spółkę MLE. Firma ma na celu sprzedawać ubrania z MLE Colletion, linii ubrań Kasi. Według doniesień Wirtualnej Polski już w pierwszym roku, marka sprzedała produkty o wartości pół miliona złotych. W kolejnym jej przychody przekroczyły nawet 1,6 miliona złotych. Dobry stan finansowy firmy nie jest niczym zaskakującym, biorąc pod uwagę popularność bloga Make Life Easier i entuzjastyczne przyjęcie książki Kasi, "Elementarz Stylu". Dlatego wielki zaskoczeniem była decyzja córki byłego premiera o sprzedaży część swoich udziałów w spółce MLE. W rezultacie Kasia Tusk przestała być prezeską firmy. Nie do końca wiadomo ile zarobiła poprzez tę decyzję. Czy oznacza to, że jej głównym źródłem dochodu ponownie stanie się blog? Jeżeli wierzyć WP Tusk miała wykonać ten ruch już w zeszłym roku. Co nakłoniło ją do tych decyzji? Nie prędko się o tym dowiemy, Kasia stara się nie komentować publicznie swoich posunięć w interesach.

Kasia Tusk już nie jest prezesem MLE

Możemy jedynie spekulować, co skłoniło Kasię Tusk do sprzedania swoich udziałów. Czy może to wynikać z faktu, że internet zalała fala negatywnych opinii o produktach z MLE Collection? Kupujący narzekali na jakość tkanin, z których wykonano T-shirty i bluzki. Internautom nie umknęły również wygórowane ceny ubrań. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kochały go miliony Polaków, on pluje im w twarz. "Aktorstwo to była strata czasu"
  2. Klaudia Halejcio. Ma szanse na ogromną karierę?
  3. Kożuchowska była załamana. W jej życiu nadchodzi ogromna zmiana
  4. Polska aktorka chciała popełnić samobójstwo. Straszne doniesienia
  5. MORDUJE bezbronne zwierzęta z uśmiechem na twarzy: “Zabijam jedną fokę tygodniowo. Kocham je”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News