Kim jest mąż Kasi Tusk? Zięć Donalda to tajemnicza osoba

Kim jest mąż Kasi Tusk? Zięć Donalda to tajemnicza osoba Źródło: Instagram/makelifeeasier_pl

Kasia Tusk od niedawna jest mężatka! Dziennikarzom udało się ustalić, z kim wzięła ślub, jednak o jej wybranku wiadomo naprawdę niewiele. Kim jest mąż byłego premier Polski?

Kasia Tusk znana jest nie tylko jako córka Donalda Tuska, ale także jako blogerka modowa. Prowadzi swojego lifestyle'owego bloga Make Life Easier razem z Zofią Cudny. 

Blog jest dosyć popularny w Polsce. Strona na Facebooku osiągnęła już niemal 150 tysięcy polubień, natomiast na Instagramie Kasia może pochwalić się 317 tysiącami obserwacji.

Za kogo wyszła Kasia Tusk?

Córka przewodniczącego Rady Europejskiej niedawno wyszła z mąż - dziennikarze podejrzewali, że szczęśliwcem może być Stanisław Cudny, którego od dłuższego czasu widywano towarzystwie Kasi Tusk. Gdy dziennikarze zauważyli u pary obrączki, skontaktowano się z Cudnym, aby potwierdził medialne rewelacje. Wtedy fani otrzymali potwierdzenie.

Kim jest więc wybranek córki byłego premiera? Kasia i Stanisław znają się już od liceum, ale zaręczyli się dopiero w 2013 roku. Cudny jest bratem Zofii Cudny, z którą Kasia prowadzi bloga. Mąż Kasi Tusk jest przedsiębiorczą osobą. Absolwent architektury posiada razem z kolegą firmę produkująca panele podłogowe - Stanisław zajmuje się w niej produkcją i technologią.

Przedsiębiorczość Cudnego bardzo podoba się jego teściowi, Donaldowi Tuskowi.

- Bardzo go lubię. Jest takim silnym i odpowiedzialnym chłopcem. A raczej mężczyzną - stwierdził były premier w wywiadzie dla Super-Expressu.

Młode małżeństwo nie pojawia się zbyt często w mediach. Mimo że Kasia Tusk jest osobą znaną, bardzo zabiega o zachowanie swojej prywatności. Rzadko wspomina o swoim związku, choć zdarzało jej się to robić. Raz chwaliła się obrączką na Instagramie, innym razem na blogu pisała o wrażliwości swojego partnera.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kasia Tusk jest szczęśliwą mamą

W październiku 2018 roku media plotkarskie zaczęły spekulować o ciąży Kasi Tusk. Dziennikarze wywnioskowali to po luźnych ubraniach blogerki i po dosyć enigmatycznym wpisie. Jakiś czas potem pogłoski się potwierdziły - Kasia Tusk wstawiła zdjęcie ze swoim mężem. Poprosiła swoje fanki o życzenie jej zdrowia, spokoju i podziękowała za uszanowanie jej milczenia. Ponadto post opatrzyła hasztagiem #ourbiggestproject, który niejako potwierdzał wcześniejsze doniesienia dziennikarzy.

Teraz Kasia Tusk jest już mamą, a razem z mężem i wnukiem często odwiedzają rodziców.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Co za WSTYD! Pogrzeb Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej miał być pełen gwiazd! Aż płakać się chce, że przyszła tylko garstka znanych osób. Nie uwierzycie kto się pojawił
  2. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  3. Ikona światowego kina zmarła przez laty. Gdyby żyła, obchodziłaby swoje 90. urodziny
  4. Zabójca Pawła Adamowicza wciąż nie usłyszał wyroku! Zostanie poddany kolejnej obserwacji psychiatrycznej
  5. Konkubent matki brutalnie skatował Szymona. TVP informuje o tragedii 2-letniego dziecka
  6. Rodzina Joanny Kulig żarliwie się modli. Zostało im już tylko to


Źródło: plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News