Kasia Tusk jest w ciąży! – ta radosna wieść obiegła wszystkie media w kraju. Jak się okazuje, blogerka ma swoje mniejsze i większe tajemnice, którymi nie chce dzielić się ze swoimi czytelnikami, co jest zrozumiałe. Teraz kobieta ma powody do bycia wściekłą – jej ojciec ujawnił pilnie strzeżony przez nią sekret!

Kasia Tusk, chociaż jest osobą publiczną, nie chce dzielić się każdym aspektem swojego życia. Pewną część swojej prywatności chce zostawić dla siebie i dla najbliższych, co nie każdy potrafi rozumieć. O ile nieposzanowanie decyzji blogerki przez wścibskich paparazzi jest jeszcze do wytłumaczenia, o tyle wyjawienie prywatnych informacji przez własnego ojca jest wręcz nie do wybaczenia.

Kasia Tusk – jej ojciec ją zawiódł

Informacja o płci dziecka z całą pewnością jest czymś, co warto zachować dla siebie. Podczas jednego ze spotkań Donalda Tuska z obywatelami, mężczyzna niechcący wyjawił płeć dziecka swojej córki. Przybyła na spotkanie kobieta wykrzyczała gratulacje dotyczące wnuka. Były premier Polski szybko poprawił kobietę, że może chodzić o wnuczkę.

Czy Donald Tusk chciał się pochwalić, że być może w końcu będzie miał wnuczkę? Dla przypomnienia, polityk doczekał się póki co jedynie trzech wnuków.

Spotkanie Donalda Tuska w Krakowie dało do myślenia wielu osobom, które interesują się życiem jego córki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

13 gwiazd, które straciły fortunę [ZDJĘCIA]

Wszystko wyjawiane „przez przypadek”

Wygląda na to, że w rodzinie Tusków wszystko wyjawiane jest „niechcący”, w nieplanowany sposób. Kasia Tusk poinformowała o swoim ślubie poprzez zamieszczenia zdjęcia, na którym na jej palcu lśni obrączka. Wieści o jej ciąży również wyszły „przypadkiem”, kiedy to kobieta zachwalała herbatki, która są polecane dla przyszłych mam.

Czy słowa byłego premiera Polski są kolejnym, subtelnym wyjawieniem radosnych wieści? A może to, co powiedział pan premier jest jedynie cichą, pokorną nadzieją na dziewczynkę w rodzinie? Tego póki co nie wiadomo.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jak zorganizować imprezę pożegnalną? Spraw komuś fantastyczną niespodziankę
  2. Powiesił psa na drzewie. Zostawił po sobie znak – poznajesz? Pomóż go odnaleźć!
  3. Przyjaciółka opublikowała zdjęcie ze swoją zmarłą koleżanką. Zdradziło, że to ona ją zabiła
  4. Kiedy usłyszała diagnozę jej świat legł w gruzach. Kayah zdradza szczegóły śmiertelnej choroby
  5. Fani M jak Miłość nie mogą uwierzyć! Kolejna uwielbiana gwiazda odchodzi, co tam się wyprawia?!

Czym zajmuje się córka Macierewicza? Zaskakujące! 10 największych sekretów polityka