Kasia Tusk
Fot. YouTube / pudelektv
Wiadomości Pikio - 16 Października 2018

Kasia Tusk będzie wściekła! Ojciec przypadkowo zdradził jej największą tajemnicę

Kasia Tusk jest w ciąży! - ta radosna wieść obiegła wszystkie media w kraju. Jak się okazuje, blogerka ma swoje mniejsze i większe tajemnice, którymi nie chce dzielić się ze swoimi czytelnikami, co jest zrozumiałe. Teraz kobieta ma powody do bycia wściekłą - jej ojciec ujawnił pilnie strzeżony przez nią sekret!

Kasia Tusk, chociaż jest osobą publiczną, nie chce dzielić się każdym aspektem swojego życia. Pewną część swojej prywatności chce zostawić dla siebie i dla najbliższych, co nie każdy potrafi rozumieć. O ile nieposzanowanie decyzji blogerki przez wścibskich paparazzi jest jeszcze do wytłumaczenia, o tyle wyjawienie prywatnych informacji przez własnego ojca jest wręcz nie do wybaczenia.

Kasia Tusk - jej ojciec ją zawiódł

Informacja o płci dziecka z całą pewnością jest czymś, co warto zachować dla siebie. Podczas jednego ze spotkań Donalda Tuska z obywatelami, mężczyzna niechcący wyjawił płeć dziecka swojej córki. Przybyła na spotkanie kobieta wykrzyczała gratulacje dotyczące wnuka. Były premier Polski szybko poprawił kobietę, że może chodzić o wnuczkę. Czy Donald Tusk chciał się pochwalić, że być może w końcu będzie miał wnuczkę? Dla przypomnienia, polityk doczekał się póki co jedynie trzech wnuków. Spotkanie Donalda Tuska w Krakowie dało do myślenia wielu osobom, które interesują się życiem jego córki.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Michał Wiśniewski stracił fortunę12 gwiazd, które straciły fortunę [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Wszystko wyjawiane "przez przypadek"

Wygląda na to, że w rodzinie Tusków wszystko wyjawiane jest "niechcący", w nieplanowany sposób. Kasia Tusk poinformowała o swoim ślubie poprzez zamieszczenia zdjęcia, na którym na jej palcu lśni obrączka. Wieści o jej ciąży również wyszły "przypadkiem", kiedy to kobieta zachwalała herbatki, która są polecane dla przyszłych mam. Czy słowa byłego premiera Polski są kolejnym, subtelnym wyjawieniem radosnych wieści? A może to, co powiedział pan premier jest jedynie cichą, pokorną nadzieją na dziewczynkę w rodzinie? Tego póki co nie wiadomo.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jak zorganizować imprezę pożegnalną? Spraw komuś fantastyczną niespodziankę
  2. Powiesił psa na drzewie. Zostawił po sobie znak – poznajesz? Pomóż go odnaleźć!
  3. Przyjaciółka opublikowała zdjęcie ze swoją zmarłą koleżanką. Zdradziło, że to ona ją zabiła
  4. Kiedy usłyszała diagnozę jej świat legł w gruzach. Kayah zdradza szczegóły śmiertelnej choroby
  5. Fani M jak Miłość nie mogą uwierzyć! Kolejna uwielbiana gwiazda odchodzi, co tam się wyprawia?!
macierewicz2Czym zajmuje się córka Macierewicza? Zaskakujące! 10 największych sekretów politykaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News