Kasia Tusk zapozowała z córeczką. Fani są zachwyceni (Zdjęcie)

Kasia Tusk zapozowała z córeczką. Fani są zachwyceni (Zdjęcie) Źródło: Instagram/makelifeeasier_pl

Kasia Tusk bardzo dba o swoją prywatność. Córka byłego premiera RP nie chciała robić ze swojej ciąży i porodu medialnego wydarzenia. Jednak ostatnio w sieci pojawiło się jej zdjęcie z córeczką. Fani są pod dużym wrażeniem.

Kasia Tusk bardzo dba o swoją prywatność. Ciąża i poród córki byłego premiera RP okazały się zaskoczeniem dla bardzo wielu osób. Jak sama przyznała, nie chciała, aby najważniejsze momenty w jej życiu straciły swoją magię przez medialny szum. Udało się. Jednak fani pozostają czujni i uważnie obserwują ją na Instagramie.

Córka Donalda Tuska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim oficjalnym profilu publikuje przede wszystkim profesjonalne zdjęcia swoich najnowszych stylizacji, a także porady dotyczące mody i urody. Internauci są jednak bardzo czujni i potrafią dostrzec różne szczegóły z jej życia.

Kasia Tusk z córeczką. Urocze zdjęcie na Instagramie

Internauci potrafią zauważyć najdrobniejszy szczegół. Kasia Tusk dba o swoją prywatność, więc jej fanom pozostaje uważna obserwacja zdjęć i wszystkich elementów, które się na nich znajdują. Obserwatorzy dostrzegają między innymi oryginalny i gustowny wystrój wnętrz Kasi Tusk. Ostatnie zdjęcie zamieszczone na Instagramie dokumentowało wiosenny spacer. Oprócz kwitnących drzew i słońca na fotografii można dostrzec coś jeszcze.

Fani zauważyli, że Kasia Tusk w specjalnym nosidełku trzyma swoją 4-miesięczną córeczkę. Dziewczynka znajduje się w ten sposób bardzo blisko mamy, która trzyma ją niemalże przy samym sercu. Okazuje się, że było to jednocześnie najbardziej praktyczne rozwiązanie. Wózek mógłby być kłopotliwy w leśnych terenach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Fani zachwyceni uroczym zdjęciem Kasi Tusk

Wyraźnie widać, że 32-letnia Kasia Tusk doskonale czuje się w roli mamy, a macierzyństwo jej służy. Córka Donalda Tuska wygląda wręcz kwitnąco. Fani są zachwyceni tą pogodną fotografią, która dokumentuje bliską relację matki i córki:

- Żaden fashion week nie przebije kochanego skarbu - komentowała jedna z internautek.

- Musisz mieć grzeczne dzieciątko.. U mnie nigdy nie jest spokojnie - czytamy w innym komentarzu.

- Przepiękne zdjęcie - podsumowała inna osoba.

Tak wyglądała Kasia Tusk podczas wiosennego spaceru z córeczką. Zdjęcie zostało zamieszczone na jej oficjalnym profilu na Instagramie:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje gwiazdor znanego HITU. Policja twierdzi, że to ZABÓJSTWO na zlecenie
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że mógł zrobić coś takiego
  3. 3-letnia córka nie miała siły pozować do zdjęć na Instagrama. Okrutna reakcja matki
  4. "Nie możemy w to uwierzyć". Sławomir Malicki nie żyje
  5. Policja pozwoliła Pudzianowskiemu na burdę w hotelu? Nowe fakty w sprawie
  6. Siedział przy otwartej trumnie żony. To co się wydarzyło, poruszyło nas do głębi

źródło: Super Express

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News