Kasia Tusk nie mogła już dłużej tego ukrywać! Wyjątkowe zdjęcie obiega sieć

Kasia Tusk nie mogła już dłużej tego ukrywać! Wyjątkowe zdjęcie obiega sieć

Kasia Tusk w końcu otworzyła się przed fanami? Piękna córka byłego premiera na bieżąco dostarcza swoim sympatykom emocji. O jej ślubie i ciąży mówiło się wiele. Teraz postanowiła uciąć wszelkie spekulacje.

Kasia Tusk, pomimo zaangażowania w media społecznościowe, rzadko udostępnia prywatne informacje. Piękna blogerka ukrywała informacje o swoim ślubie, później nie odniosła się do spekulacji o swojej ciąży. Okazuje się, że rosnący brzuszek trudno jej przykryć dużymi swetrami. To zdjęcie robi furorę w sieci!

Co Kasia Tusk pokazała na zdjęciu? Piękna blogerka w końcu podzieliła się z fanami swoim szczęściem

Na jednym ze zdjęć, które pojawiło się na Instagramie, Kasi fani mogli zauważyć jej ciążowy brzuszek. Kobiecie coraz trudniej ukryć swoje krągłości i zdaje się, że przestała się przejmować tym, jak media analizują jej stan. Postanowiła uwiecznić na zdjęciu swój spacer nad morzem. Swoją publikacją wywołała ogromne poruszenie wśród fanów. Ci zachwycają się jej wyglądem i gratulują świetnej formy. - Jaki już duży brzuszek - pojawiło się pod zdjęciem. - Pięknie wyglądasz, kiedy rozwiązanie? Brzuszek już widoczny - pojawia się dalej. - Pani Kasia już niedługo zostanie mamą. Widać już brzuszek, cudowny płaszcz. Spacery na pewno pani pomogą - czytamy w jednym z komentarzy. - Wspaniale pani wygląda. Już nie da się ukryć tego brzuszka. A zima niestraszna, trzeba spacerować - czytamy dalej. Kasia pomimo ciąży nie zwalnia tempa. Na bieżąco publikuje artykuły na swojej stronie i udostępnia zdjęcia z wyjazdów. Dotychczas starała się zasłaniać brzuszek dużymi swetrami i szeroki bluzkami. W sesji świątecznej postawiła na luźną sukienkę, która przykrywała krągłości. Okazuje się, że przestała się przejmować tym, jak jej stan zinterpretują inni. Jednocześnie musi być bardzo szczęśliwa z faktu, ze niedługo zostanie po raz pierwszy mamą.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Ze swoim ukochanym, Staszkiem Cudnym, poznała się w liceum. Parą są od wielu lat, powiedzieli sobie także sakramentalne "tak". Chociaż o mężczyźnie wiemy niewiele, zdaje się, że z pewnością para jest w sobie niezwykle zakochana. Mężczyzna z wykształcenia jest architektem i prowadzi własną firmę. Prywatnie, pasjonuje się jazdą na nartach, a pasji poświęca niemal każdy wolny czas. Kasia z pewnością już ze zniecierpliwieniem oczekuje swojego pierwszego potomka. Kasia Tusk Instagram/Make Life EasierZOBACZ TAKŻE:
  1. Brytyjczycy zamarli. Ciąża i życie dziecka Meghan Markle zagrożone
  2. PO nie chce Tuska w Polsce? Zadziwiająca decyzja władz partii
  3. Niepokojąca wizja Jackowskiego. Los Tuska jest już przesądzony
  4. Rodzina Magdy Gessler budzi wielkie kontrowersje! Kim jest brat restauratorki?
  5. „Młody papież 2” już w tym roku! Mamy pierwsze oficjalne zdjęcie
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News