Kasia Tusk od lat pozostaje ulubienicą polskich internautów. Córka byłego premiera prowadzi bowiem niezwykle popularnego bloga, który cieszy się dużym zainteresowaniem. Kiedy więc Tusk pokazała fanom zdjęcie z dobrze widocznym ciążowym brzuszkiem, opinia publiczna była zachwycona. Co jednak na to jej ojciec?

Kasia Tusk zdecydowanie nie poszła śladami swojego taty, który przez lata pozostawał niezwykle ważną postacią w polskiej polityce, a dziś pełni funkcję przewodniczącego Rady Europejskiej. Młoda kobieta zdecydowała się na karierę blogerki oraz wydała już książki, w tym poradnik fotograficzny. Treści publikowane przez Tusk były już nagradzane w prestiżowych konkursach, co wyraźnie ucieszyło autorkę.

Kasia Tusk jest w ciąży! Córka byłego premiera pokazała urocze zdjęcie

Największą uwagę internautów skupił jednak post, w którym córka Donalda Tuska ogłosiła radosną dla siebie wiadomość. Blogerka jest bowiem w ciąży i już wkrótce na świat przyjdzie jej pierwsze dziecko. Szczęścia z tego powodu nie krył także dumny polityk, który ma już niemałe doświadczenie w byciu dziadkiem.

– Podobno po burzy zawsze wychodzi słońce i w dniu moich trzydziestych pierwszych urodzin głęboko wierzę, że tak właśnie jest. Jeśli mogę więc poprosić Was dziś o jakieś życzenia, to tylko o zdrowie i spokój, bo to jedyne, czego teraz potrzebujemy – napisała na Instagramie Tusk 

Co ciekawe, blogerka nie chciała jednak do tej pory pokazywać fanom zdjęć, na których widać jej ciążowy, wyraźnie zaokrąglony już brzuszek. Ostatecznie córka byłego premiera zmieniła jednak zdanie w tej kwestii, czym niezwykle ucieszyła gorąco kibicujących jej obserwatorów.

„Jeżeli mnie wzrok nie zmylił, gdy przeglądałam Twoje stories jak i blog, to muszę napisać: Ależ piękny czas przed Tobą”; „Kasia wyglądasz naprawdę świetnie! Ciąża Ci służy!”; „Kasiu, pięknie wyglądasz. Życzę dużo zdrówka” – pisali zachwyceni fani.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Iga Lis "zasmakowała to, czego chciała". Dzieci gwiazd w wielkim świecie mody

Co na to Donald Tusk? Reakcja polityka na zdjęcie córki wciąż pozostaje tajemnicą

Warto zaznaczyć, że wielu internautów zastanawia się, czy otwartość Kasi Tusk ucieszyła jej ukochanego ojca. Chociaż polityk czasami dzieli się rodzinnymi chwilami, jest raczej znany z dbałości o zachowanie prywatności. Jak sugerują internauci, nawet jeśli opublikowanie przez blogerkę fotografii nie spodobała się byłemu premierowi, raczej wybaczy córce, której ciąża niezwykle go ucieszyła.

Kasia Tusk
Fot. Instagram/MakeLifeEasier

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Była gwiazdą Na dobre i na złe. Dzisiaj jej nie poznacie!
  2. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
  3. Gessler przyznała się do ciężkiej choroby! Widać ją na jej twarzy
  4. Znaki zodiaku, które stworzą długi i szczęśliwy związek. Prawdziwi szczęściarze!
  5. Uwielbiany gwiazdor TVN jest ciężko chory! Nie ma pieniędzy na leczenie

Czy lubisz Kasię Tusk?

Loading ... Loading ...

"Rolnik szuka żony": Nikt się tego nie spodziewał! Zaskakujące zwroty akcji w programie