Kasia Tusk: Ciąża była jej marzeniem, wreszcie ujawniła
Bartłomiej Chudy - 25 Grudnia 2018

Kasia Tusk: Ciąża była jej marzeniem, wreszcie ujawniła

Kasia Tusk ciąża znanej polskiej blogerki była w tym roku tematem niekończącej się spekulacji medialnej. Wszystko wskazuje, że jej marzenie spełni się już wkrótce.

Kasia Tusk ciąża to jeden z bardziej gorących tematów kończącego się roku. Nic dziwnego, chodzi przecież o córkę premiera Donalda Tuska, a prywatnie pasjonatkę i blogerkę mody. O ile aktywność i prezencja publiczna nie są Kasi Tusk obce to w sprawie ciąży i jej związku aktywistka stara się maksymalnie dawkować przekazywane informacje.

Czy Kasia Tusk ma dziecko?

Należy wspomnieć, że Kasia Tusk nie wie jeszcze jak to jest być matką. Córka premiera wspominała niegdyś, że zajście w ciążę i urodzenie jest jej marzeniem. Do dziś czeka na pierwszego potomka.

Czy Kasia Tusk wzięła ślub?

Znana polska blogerka była swego czasu wyjątkowo aktywna na swoich kanałach społecznościowych. Prym wiódł w tej kwestii jej Instagram. Na wybranych zdjęciach mogliśmy zobaczyć kobietę z ukochanym. Nie pojawiły się z jej strony żadne potwierdzenia, że para "scementowała" swój związek.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Agata DudaAgata Duda niewiele mówi o sobie. Przecieki z jej otoczenia zadziwiają!Czytaj dalej
Na ten dowód za Kasią Tusk wyruszyli fotografowie-podglądacze gwiazd. W tym roku "ustrzelili" córkę premiera z pierścionkiem i obrączką na palcach, co wskazywałoby, że blogerka wzięła ślub w tajemnicy. W tabloidach niektórzy piszą już wprost o zamążpójściu córki premiera.

Czy Kasia Tusk jest w ciąży?

Z ostatnich sygnałów blogerki, wynika, że kobieta spodziewa się dziecka. Jej zdjęcia z później jesieni tego roku są wymowne - córka premiera została sfotografowana z zaokrąglonym brzuszkiem. Przed świętami w swoim stylu ogłosiła na Instagramie, że będą to wyjątkowe święta. Napisała to w jasny sposób - spodziewając się terminu porodu!

Ile lat ma Kasia Tusk?

Wiek Kasi Tusk to kolejna nieoczywista sprawa. Blogerka nie zwykła informować szerszej publiki o tym ile ma lat. Media kolorowe nie mogą jednak pomijać tak ważnej informacji. W tym roku kobieta obchodziła swoje 31 urodziny.

Kasia Tusk ciąża

To we wspomniane urodziny wysłała w świat nieoficjalny komunikat o tym, że spodziewa się dziecka. O ile nie możemy mówić o fakcie potwierdzonym u samej zainteresowanej same zdjęcia i opisy Kasi Tusk oznaczają w tej sprawie więcej niż słowa.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kim jest mąż Kasi Tusk? Nie uwierzycie czym się zajmuje!
  2. Kim jest mąż Marty Kaczyńskiej? Tajemniczy biznesmen, żyje w cieniu
  3. Kasia Tusk wyjawiła prawdę o swoim małżeństwie! Polacy zaniemówili
  4. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
Donald TuskDonald Tusk nie mówił tego o swojej rodzinie. Cała prawda wyszła na jaw!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News