Kasia Tusk niedawno urodziła, a teraz pochwaliła się brzuszkiem! Fani przecierają oczy ze zdumienia

Kasia Tusk niedawno urodziła, a teraz pochwaliła się brzuszkiem! Fani przecierają oczy ze zdumienia Źródło: Instagram/Katarzyna Tusk

Kasia Tusk od pewnego czasu jest bardzo rozpoznawalną celebrytka internetową. Za pomocą mediów społecznościowych zdobywa setki fanów, którzy teraz nie mogą wyjść z podziwu, jak szybko udało jej się wrócić do formy po ciąży.

Kasia Tusk ostatecznie nie zdecydowała się iść w ślady ojca i zdecydowała się na karierę dziennikarki. Ostatecznie w chwili obecnej jest określana jako blogerka internetowa, a liczba osób obserwujących jej profil świadczy o tym, że części społeczeństwa podoba się to, co na tych portalach przedstawia. Zdobywa coraz to nowych fanów, którzy z zapałem śledzą każdy etap jej życia, rzecz jasna skrupulatnie dokumentowany w mediach społecznościowych.

Zainteresowanie jej osobą wzrosło w znacznej mierze, gdy poinformowała oficjalnie o tym, że zaszła w ciąże i spodziewa się dziecka. Wiele osób było tym zaskoczonych i śledziło losy córki byłego polskiego premiera nie tylko ze względu na nią samą, ale także słynnego ojca. Teraz, już po porodzie Katarzyna Tusk postanowiła pokazać, jak wygląda jej brzuch. Wiele osób uważa to za niewiarygodne.

Kasia Tusk po ciąży - reakcje internautów

Niektórzy, komentujący kolejne zdjęcia Katarzyny Tusk twierdzą, że to niemal niemożliwe, aby zaledwie kilka miesięcy po urodzeniu dziecka dojść do pełnej sprawności fizycznej, a także zachować świetną sylwetkę. Bez rozstępów, bez widocznych śladów. Dlatego internauci, zaangażowani w życie córki byłego polskiego premiera - w szczególności kobiety - zalali jej profil wieloma pytaniami, dotyczącymi tego, w jaki sposób można taki efekt osiągnąć.

Donald Tusk z pewnością jest dumny ze swojej córki i jej wnuka. Mimo że przez długi czas Kasia Tusk utrzymywała ciążę w sekrecie, mnóstwo osób domyśliło się, jaka jest prawda. Wiele wskazuje na to, że tajemnica płaskiego brzucha internetowej celebrytki również będzie musiała zaczekać na wyjaśnienie, gdyż do tej pory nie zdecydowała się odpowiedzieć jednoznacznie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Cel osiągnięty... Wszyscy zazdroszczą Ci brzucha - napisała jedna z internautek.

- Taki brzuch to ja miałam w podstawówce ostatni raz, mocno zazdroszczę i podziwiam - skomentowała inna kobieta.

- Od paru miesięcy jest Pani mamą i taka figura, gratuluję. Ja po moich dzieciach potrzebowałam więcej czasu, ale może dlatego, że podstawą mojego żywienia była Nutella - skomentowała inna internautka.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Beata Tyszkiewicz zdobyła się na szokujące wyznanie. „Chcę ładnie wyglądać w trumnie”
  2. Nie żyje znana prezenterka. Policja oskarża jej męża
  3. Kinga Rusin bez stanika szaleje na Dzikim Zachodzie. Zdjęcia w sieci
  4. Sablewska w kosmicznie drogich majtkach wyznaje miłość pośladkami. Oniemiejecie (FOTO)
  5. Żona uwielbianego bohatera "Na Wspólnej" umiera. Błaga już tylko o jedno, zostało jej niewiele czasu
  6. Tragiczny finał awantury w szkole poadstawowej im. Króla Maciusia. Nie żyje uczeń, wstrząsające informacje Polsatu

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News