Wielka radość w rodzinie Kasi Tusk. Kolejne dziecko jest już w drodze

Wielka radość w rodzinie Kasi Tusk. Kolejne dziecko jest już w drodze Źródło: Instagram/makelifeeasier

Kasia Tusk ma teraz wiele powodów do radości. Do mediów dotarły informacje, że będzie spełniać się w nowej roli. W jej rodzinie urodzi się kolejne dziecko.

Kasia Tusk jest znana nie tylko jako córka byłego premiera Donalda Tuska, ale też jako influencerka, prowadząca bloga lifestyle'owego o nazwie Make Life Easier. Teraz będzie przeżywać radosne chwile w rodzinie.

Kasia Tusk niedługo powita nowego członka rodziny

Córka Donalda Tuska została mamą na początku 2019 roku. Partnerka przedsiębiorcy, Stanisława Cudnego ma z nim córkę, która za kilka miesięcy będzie obchodziła pierwsze urodziny. To jednak nie koniec dobrych wieści, bo okazuje się, że niedługo ich rodzina się powiększy.

Jak się okazuje, w ciąży jest siostra Stanisława Cudnego, Zosia Cudny. Wszystko wskazuje na to, że Kasia Tusk zostanie niedługo ciocią. Kto wie, może nawet zostanie wybrana na matkę chrzestną? Szwagierka córki premiera również jest blogerką, prowadzi bloga o gotowaniu o nazwie Make Cooking Easier. O ciąży poinformowała na Instagramie.

O ciąży poinformowała na Instagramie. Internauci są zachwyceni

- Powiększamy stół, bo grono głodomorów lada moment liczniejsze - napisała pod zdjęciem z ciążowym brzuszkiem Zosia Cudny.

Na fotografii widać, że blogerka jest już w zaawansowanym stadium ciąży. Pod jej wpisem pojawiło się mnóstwo pochlebnych komentarzy oraz wsparcia od innych celebrytów. Wśród nich była oczywiście Kasia Tusk, która polubiła post i wstawiła serduszko w komentarzu. Nawet dziennikarz Tomasz Sekielski, przyznał, że Zosia Cudny "pięknie wygląda" z ciążowym brzuszkiem. Internauci podzielali ten zachwyt.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Gratulacje! Taka ze mnie osoba spostrzegawcza że na zdjęciach z fartuszkiem mówię "hmm coś dziwnie leży, czyżby od tych pyszności się rozmiar zmienił? I dopiero spostrzeglam, w czym rzecz - pisała internautka.

- Wspaniała wiadomość, niech się brzdąc zdrowo chowa i gratulację dla córeczki, bo bycie starszą siostrą to odpowiedzialność - komentowała inna użytkowniczka.

Dzisiaj grzeje: 1. Kochanek zamordował męża ukochanej. Wszystko przez jeden SMS
2. Dostrzegł w parku mężczyznę z niepełnosprawnym psem. Kiedy zobaczył, co z nim robi, od razu sięgnął po telefon

- Gratulacje Zosiu, sama właśnie kilka dni temu zostałam mamą. Życzę dużo zdrowia - czytamy dalej w komentarzach.

- Gratulacje! Ja tak coś podejrzewałam kilka miesięcy temu, coś mnie tknęło po którymś zdjęciu - komentowała inna blogerka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy STRACĄ, a zyska tylko Fiskus
  2. Nie żyje legendarny aktor. Kochały go miliony
  3. Przez rok w kilka osób regularnie gwałcili 15-latkę. Kiedy wyznała prawdę o swoim cierpieniu, wydarzyło się najgorsze
  4. Nieoczekiwane wiadomości o córce Anny Przybylskiej. Jej ojciec podjął kluczową decyzję
  5. Wielu Polaków było wstrząśniętych jej walką o życie. Niestety 5-letnia Hania nie żyje

Źródło: Instagram

Następny artykuł