Niebywałe, co łączy Kingę Dudę z Kasią Tusk. Tylko jedna osoba zauważyła demaskujący szczegół

Niebywałe, co łączy Kingę Dudę z Kasią Tusk. Tylko jedna osoba zauważyła demaskujący szczegół Źródło: Piotr Molecki East News MATEUSZ SLODKOWSKI AFP East News

Kasia Tusk i Kinga Duda pojawiły się wczoraj przy urnach wyborczych i każdy ich krok został dokładnie rejestrowany przez fotoreporterów. Uwagę zwrócił pewien szczegół, wspólny dla obu pań. Na ten temat wypowiedziała się nawet ekspertka i nie ma wątpliwości, że to coś, co je bezsprzecznie łączy.

Kasia Tusk aktywnie udziela się w mediach społecznościowych i prowadzi tam nawet swoją własną markę. Wyczucie stylu oraz przemyślane stylizacje utrzymane w jednym tonie to jej znak rozpoznawczy, ale mało kto może wiedzieć co takiego łączy ją z Kingą Dudą, córką ubiegającego się o drugą kadencję Andrzeja Dudy.

Zarówno Kasia Tusk, jak i Kinga Duda zadały szyku przy urnie wyborczej

Kasia Tusk nie zaskoczyła nikogo i swoim ubiorem wpasowała się w panujące trendy, które dopasowała do swoich najczęściej wybieranych kolorów. Na zdjęciach zrobionych przez dziennikarzy widzimy, że wybrała jeden ze swoich ulubionych kolorów, który idealnie współgra z jej karnacją. Kinga Duda zebrała podobne komentarze i pojawiła się w podobnej stylizacji. Córka prezydenta również zdecydowała się na dwurzędową sukienkę podkreślającą talię. To podobieństwo nie umknęło specjalistom i okazało się, że pomimo ogromnych różnic w prezentowanych poglądach politycznych, obie panie łączy niesamowicie wyczucie stylu i znajomość najnowszych trendów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Skomentowano ich wygląd, zebrały same pozytywne komentarze

Chociaż wczoraj to nie ubiór powinien być w centrum uwagi, to gdy wyborcze emocje nieco opadły oczy wszystkich zwróciły się na to jak sławne osoby prezentowały się w lokalach wyborczych. Fakt zapytał zajmująca się na co dzień ubieraniem najbardziej znanych gwiazd Ewę Rubasińską-Ianiro, o to jak ocenia Kingę Dudę oraz to jak wyglądała Kasia Tusk.

- Kasia Tusk jak zwykle pokazała klasę. Nie ma zaskoczenia, że ubrała się stosownie do okazji, w swoich ulubionych kolorach ziemi. [...] Kinga jest ubrana absolutnie w trendach, widać, że śledzi, co się dzieje na światowych wybiegach. Dwurzędowa sukienka jest szalenie modna - mówiła w wywiadzie cytowanym przez Pomponik. Na pewno Kasia Tusk i Kinga Duda szybciej dogadałyby się na temat tego, w co należy się ubrać niż na tematy związane z polityką.

Dzisiaj grzeje: 1. PKW podała ostateczne wyniki ze 100% komisji wyborczych. Wiadomo, kto wygrał

2. Wystarczyła chwila nieuwagi. Roczny chłopczyk wypadł z okna na 4 piętrze bloku.

Stylistka nie ma wątpliwości

Kiedy padło pytanie o to kto wygrał bitwę na lepsze zaprezentowanie się przy urnie wyborczej, stwierdziła, że nie ma możliwości, aby jednogłośnie wybrać zwyciężczynię, ponieważ zarówno Kasia Tusk, jak i Kinga Duda wyglądały fenomenalnie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piotr Żyła został zastąpiony przez nowego mężczyznę? Jego była żona pokazała zdjęcie, które sugeruje bardzo wiele (FOTO)
  2. Najlepsza od wielu lat wiadomość z polskich lasów. Elżbieta i Tomasz przekazali piorunujące wieści
  3. Niesłychane, w jakim stroju Anna Mucha poszła głosować. Nawet fani zaniemówili, przesadziła?
  4. Nikt nie spodziewał się po Krystynie Jandzie podobnej reakcji. Chodzi o wybory, przesadziła?
  5. Andrzej Duda nie wytrzymał. Po ogłoszeniu wyników wypalił do mikrofonu dziennikarza mocne słowa
  6. Hanna Lis skomentowała wyniki wyborów. Gwiazda w mocnych słowach o Szymonie Hołowni i Władysławie Kosiniaku-Kamyszu

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News