Kasia Tusk szczerze do bólu o macierzyństwie. Każdy mężczyzna powinien to przeczytać

Kasia Tusk szczerze do bólu o macierzyństwie. Każdy mężczyzna powinien to przeczytać Źródło: Instagram/MakeLifeEasier

Kasia Tusk jest jedną z niewielu celebrytek i blogerek, które bardzo dbają o swoją prywatność. W mediach społecznościowych i Internecie na próżno szukać informacji o jej mężu czy dziecku. Teraz postanowiła jednak zrobić wyjątek i szczerze powiedziała, jak wygląda jej życie jako świeżo upieczonej mamy.

Kasia Tusk bardzo skrupulatnie pilnuje swojej prywatności. Niewiele wiadomo na temat jej męża czy małej córeczki. Celebrytka niechętnie chwali się rodziną, woli publikować posty dotyczące swojej pracy i firmy, jednak w ostatnim wpisie podzieliła się kilkoma szczegółami ze swojego życia. Padło wiele bardzo szczerych, choć wstrząsających słów. 

Kasia Tusk nie lubi mówić o swoim życiu i najbliższej rodzinie 

Kasia Tusk jest jedną z najpopularniejszych blogerek w Polsce. Sławę zyskała jednak dzięki swojej ciężkiej pracy, a nie dramatom i skandalom. Kilka lat temu razem z Zofią Cudny zaczęła prowadzić bloga dotyczącego mody i od tamtej pory zdążyła już wydać kilka publikacji na ten temat, a także założyła własną markę odzieżową. 

Sukcesami chwali się niechętnie, tak samo jak życiem prywatnym. Przez długi czas ukrywała swojego męża Stanisława Cudnego i tylko dociekliwość dziennikarzy sprawiła, że ich ślub wyszedł na jaw. Podobnie było z ciążą oraz malutkim dzieckiem. 

Najpierw przez kilka tygodni nie było wiadomo, czy Kasia już urodziła dziecko czy nie, później natomiast przez długi czas nie znano płci maleństwa. Niedawno jednak Kasia Tusk postanowiła przerwać milczenie i szczerze opowiedzieć o trudach związanych z macierzyństwem. 

Córka Donalda Tuska postanowiła szczerze opowiedzieć jak wygląda macierzyństwo

W ostatnim wpisie na Instagramie Kasia Tusk opisała, jak wygląda teraz jej życie. Przyznaje szerze do bólu, że nie jest łatwo zajmować się małym dzieckiem i własną firmą. Musi uważnie planować cały swój dzień, a interesy załatwię wtedy kiedy jej córka spokojnie śpi. Te słowa z pewnością przeczytać powinni zwłaszcza mężczyźni, którzy często nie doceniają wysiłku swoich partnerek. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

-Wczesne pobudki i nowe obowiązki sprawiły, że poranną kawę piję teraz przed jedenastą, w trakcie pierwszej drzemki. To wtedy najczęściej odwiedzają mnie dziewczyny - w ciągu godziny musimy zrobić to, co kiedyś zajmowało nam pół dnia i wtedy kawa przydaje się wszystkim. Przez moje domowe biuro przechodzi wtedy prawdziwe tornado - całkowicie bezszelestne, ale jakie produktywne –  napisała Kasia Tusk.

Następnie dodała, że wśród swych współpracowniczek ma ogromne wsparcie w opiece nad córeczką.

-Pod koniec, gdy drzemka się kończy, każda świeżo upieczona ciotka rwie się do lulania-dodaje córka Donalda Tuska.

  1. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły?
  2. Emilia Krakowska trafiła DO SZPITALA! Znamy stan zdrowia uwielbianej przez Polaków aktorki
  3. Uczestniczka "Mam talent" nie żyje. Została znaleziona przez przechodniów w rzece
  4. Jak wyglądała Jolanta Kwaśniewska na swoim ślubie? Zbieramy szczęki z podłogi
  5. Koszmar córki Beaty Tyszkiewicz. Nie miała pojęcia, co jej ojciec zrobił 10 miesięcy przed śmiercią
  6. Zdjęcie Kasi Cichopek z ptakiem między nogami w sieci. Fani nie spodziewali się tego po aktorce

Źródło: Fakt

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu