Kasia Nosowska milczała o tym przez 25 lat. Teraz ma dość i szczerze wyznaje

Kasia Nosowska milczała o tym przez 25 lat. Teraz ma dość i szczerze wyznaje Źródło: Instagram.com/@nosowska.official

Kasia Nosowska jest jedną z tych artystek, o których nie wiadomo zbyt dużo. Piosenkarka przez 25 lat o tym milczała, ale w końcu ma dość i bardzo szczerze wyznaje to, co leży jej na sercu. Jej fani są szczerze zaskoczeni.

Kasia Nosowska nie wiele mówi o swojej prywatności. W wywiadach skupia się raczej na tym, co tworzy, niż na tym, co przeżywa. Teraz artystka zdecydowała się na bardzo odważne, osobiste wyznanie. Jej fani są bardzo zaskoczeni.

Kasia Nosowska otwiera się przed fanami

Piosenkarka wyznała coś, co leży jej na sercu. Związana przez 25 lat z grupą "Hey" artystka opowiedziała o tym, że ma za sobą epizod "bycia kobietą, która kochała za bardzo". - Nie mam ambicji doradzania kobietom, jak mają żyć, ale tak, chcę podzielić się z nimi tym, co przeżyłam. Może którejś z nich moja szczerość pomoże, może któraś z nich odnajdzie siebie w moich doświadczeniach" - mówi w Urodzie Życia o swojej niedawno wydanej książce, pt. "A ja żem jej powiedziała". Nie ukrywa już trudnych momentów swojego życia. - Odważyłam się dotknąć tego, że byłam ofiarą przemocy. Mam za sobą epizod bycia kobietą, która kochała za bardzo (...) Ja już nie dodaję tych dwóch słów: "na pewno". Nie zostawiłam w sekundę kogoś, kto podniósł na mnie rękę. Wybaczyłam zdradę, choć wcześniej mówiłam: "Nie ma mowy". Wybaczyłam i nawet potraktowałam ją z czasem jako prezent. Bardzo bolesny, ale prezent, trudna lekcję, która pozwoliła mi zmierzyć siłę mojej miłości - opowiada rozbrajająco szczerze o bardzo trudnych momentach Nosowska. Widać rozpoczyna się u niej jakiś nowy rozdział. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Co na to ojciec?! Kinga Duda wyszła z cienia, prezydentowi odebrało mowę
  2. Za molestowanie Górniak Donatana czeka najwyższa kara. Utrata męskości
  3. Tak wyglądały „początki” Anji Rubik. Oto cały sekret jej kariery
  4. Kaczyński ZMIAŻDŻONY! O tych słowach mówi już cała Polska
  5. Wszyscy zapłacimy Rydzykowi! Oburzające fakty ujrzały światło dzienne
Źródło: kobieta.onet.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News