Słynna piosenkarka córkę musiała wychowywać samotnie. Teraz obrywa jej się za bycie wyrodną matką i złe wychowanie. Kasia Kowalska nie spodziewała się, że jedno zdjęcie z córką wzbudzi tak wiele kontrowersji. Wszystko przez wygląd 20-letniej Aleksandry…

Kasia Kowalska rozstała się z ojcem Aleksandry jeszcze w ciąży. Kostek Joriadis nie był gotowy na dziecko, a jak sam mówi o związku z Kasią „po prostu nie byliśmy szczęśliwi”. Matka twierdziła, że Kostek nie chce uczestniczyć w wychowywaniu dziecka, a nawet nie płaci alimentów. Ostatnio jednak Kostek Joriadis przedstawił całkowicie inną wersję wydarzeń.

– Niestety nie było mi dane uczestniczyć w jej wychowaniu. Zostałem całkowicie odcięty od kontaktu z nią. Nie jest prawdą, że o dziecku zapomniałem, że nie była dla mnie ważna. Wielokrotnie próbowałem „dobić” się do niej, ale zawsze mi to uniemożliwiano. Ola była wtedy malutka. W chwili rozstania miała niespełna półtora roku – powiedział.

Kasia Kowalska zlinczowana za złe wychowanie córki!

Teraz, chwilę po udzielonym przez Kostka wywiadzie, Kasia Kowalska postanowiła wstawić zdjęcie z córką. Wymowny opis „Kobiety wspierają kobiety. Nie damy się. Młodość rządzi się swoimi prawami” z pewnością odnosi się do słów Kostka. Jednak to nie on przyciągnął uwagę większości. Wzrok wszystkich skupił się na wyglądzie Oli Kowalskiej!

Ola lubi kontrowersyjne i kolorowe stylizacje. Teraz postawiła na czerwone włosy, kolczyk w nosie i czarną szminkę, co nie spodobało się wszystkim.

– Sory, nie wyobrażam sobie, żeby moja córka mogła tak wyglądać – pisze jedna z internautek. Dalej wspomniała, że jej córki na szczęście są dobrze wychowane (w porównaniu do Oli)

Nie trzeba było długo czekać na fanów piosenkarki, gotowych bronić gwiazdy i jej córki.

– Współczuję myślenia, naprawdę mamy XXI wiek, jesteśmy w Europie… Jeśli odważny makijaż to „złe wychowanie”, to współczuję tym Pani córkom, mama taka zacofana ciągle, o braku tolerancji i akceptacji nie wspomnę – napisała w obronie inna komentatorka.

Wychowanie dziecka samemu to ciężkie zadanie, jednak wierzymy, że Kasia Kowalska sprawiła się w roli samotnej mamy doskonale. Bardzo dobrze, że pozwala Oli na wyrażanie siebie. Zwłaszcza, że młoda kobieta ma już 20 lat.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Coś złego dzieje się z Wiśniewskim. Myśli o śmierci
  2. Widzowie w szoku! Z hitowego show TVN WYRZUCONO dwie uczestniczki
  3. Dzieje się! WOJNA w świecie disco polo, Sławomir w centrum awantury

Dramatyczne wyznania gwiazd! Cierpią na psychiczne choroby

Gwiazdy relaksują się w bikini. Jak ich figura na lato? [ZDJĘCIA]

Zobacz również