Kasia Kowalska walczy z tajemniczą chorobą. Ciągłe cierpienie

Kasia Kowalska walczy z tajemniczą chorobą. Ciągłe cierpienie Źródło: Screen/youtube/SokolkaTV

Kasia Kowalska jest polską piosenkarką, która zasłynęła w naszym kraju występując z szeroką gamą zespołów, by następnie rozpocząć karierę solową. Wtedy publika ją pokochała. Od pewnego czasu słychać było plotki o złym stanie zdrowia artystki, teraz pojawiło się więcej informacji o jej tajemniczej chorobie i ciągłym cierpieniu. 

Kasia Kowalska swoją karierę muzyczną rozpoczynała od współpracy z bardzo rozmaitymi zespołami - grała z rockową grupą Human, Piersi czy hard rockowym Hetmanem. W 1994 r. rozpoczęła swoją karierę solową wydaniem debiutanckiego albumu studyjnego "Gemini". Płyta ta dwukrotnie otrzymała status platynowej, co zagwarantowało piosenkarce popularność, wejście na salony oraz zaistnienie w mediach. Na swoim koncie ma już 10 albumów autorskich, a ostatni "AYA" ukazał się ledwie dwa miesiące temu. Od dawna zainteresowanie oraz zaniepokojenie fanów wzbudzał również stan zdrowia gwiazdy, a niedawno zdradzone zostały nowe szczegóły tajemniczej choroby.

Podróże Kasi Kowalskiej

Jak artystka zdradziła w najnowszym wywiadzie, ostatnimi czasy bardzo dużo i często podróżuje. Tłumaczy to trafieniem w towarzystwo, które zwykle samo wyjazdy prowokuje. Dzięki takim sytuacjom udało się jej już zwiedzić dokładnie Czechy, Kolumbię oraz Brazylię i Indie. Jak sama mówi, podróże ją rozwijają oraz pomagają walce z tajemniczą chorobą sposobami bardziej... niekonwencjonalnymi.

Kasia Kowalska poważnie chora?

Kilka lat temu pojawiły się informacje, że artystka jest chora na boreliozę - chorobę o której dosyć głośno mówi się w Polsce, a która przenoszona jest przez kleszcze. Wyznała również, że lekarze wcale nie są pewni czy kobieta na pewno jest chora na boreliozę, z czasem jednak udało się jej poprawić swój stan zdrowia. Jak twierdzi, rozwiązaniem okazały się podróże - przed wyjazdem do Indii bezustannie męczyły ją bóle mięśni, stawów oraz ogólne osłabienie organizmu. W czasie wyjazdu regularnie ćwiczyła jogę oraz przestrzegała restrykcyjnej diety. Do tego "dostęp do pewnego rodzaju ziół" zagwarantował jej detoks głowy i ciała, który - jak sama mówi - był jej bardzo potrzebny. Podkreśla się, że borelioza jest chorobą, której nie da się wyleczyć całkowicie, artystka zatem dalej skazana będzie na ciągłe problemy zdrowotne i cierpienie, a chwilowa ulga prawdopodobnie z czasem minie.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Nieoczekiwana dymisja w rządzie PiS! Polityk ma już dość
  2. Gwiazdor TVP zdruzgotany. Szaleniec nie daje im żyć
  3. Wałęsa po latach pokazał się z żoną. Niesamowita przemiana b. pierwszej damy
Następny artykuł