Kasia Kowalska w rozrywających serce słowach o odejściu ojca. "Nigdy tak nie cierpiałam"

Kasia Kowalska w rozrywających serce słowach o odejściu ojca. "Nigdy tak nie cierpiałam"

Kasia Kowalska jest na polskiej scenie muzycznej od blisko 30 lat. Kojarzona z takimi hitami jak "Pieprz i sól", czy "Antidotum" wokalistka przygotowuje się na chwilę szczerości. W rozmowie z Krzysztofem Ibiszem opowie o największym dramacie swojego życia czy roli muzyki w jej życiu.

Kasia Kowalska kojarzona jest głównie dzięki swoim utworom popowym i rockowym. Choć ostatnio jest o niej zdecydowanie cicho, jej nazwisko jest dobrze kojarzone na polskiej scenie muzycznej.

O trudnym życiu, twórczości. Kasia Kowalska w Polsacie

Życie artystki nie jest jednak usłane samymi różami. Będzie można się o tym przekonać oglądając szczery wywiad Kowalskiej z Krzysztofem Ibiszem, prowadzącym program "Demakijaż". Całość będzie dostępna już w tą niedzielę, o godzinie 15:00 w Polsat Cafe. "Super Express" dotarł do kulis tej rozmowy. Wiemy już, że piosenkarka opowie o nowej płycie. Ibisz poruszy też wątek trudnej dla Kowalskiej śmierci ojca. Minął rok od kiedy wokalistka pożegnała go na zawsze. Z relacji gazety wynika, że Kasia Kowalska nigdy nie cierpiała tak bardzo jak wtedy. - Odejście mojego taty było największym ciosem jaki mogłam dostać w życiu. Nigdy nie cierpiałam tak, jak po jego odejściu - wyznała w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem. Kowalska opowiedziała też w programie o tym, jak podnosiła się po tej stracie. - Czułam pewnego rodzaju wypalenie, że nie jestem potrzebna, że nie dam rady. Odejście mojego taty było największym ciosem jaki mogłam dostać w życiu. Po jakimś czasie zamieniłam to w sile i stwierdziłam, ze najgorsze co mogę zrobić, to się teraz załamać - powiedziała piosenkarka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Całość już w niedzielę

Z przecieków medialnych wynika, że prowadzący "Demakijażu" zapyta wokalistkę o jej nowa płytę. Nawiąże też do jej nastawienia do życia. Do tej pory kojarzyliśmy Kasię Kowalską raczej ze smutkiem. Wszystko wskazuje, że to się nie zmieni. - Zawsze widzę szklankę do połowy pełną, ale wypełnioną trucizną. Staram się nie utonąć, trzymać na tej powierzchni, tafli wody, ale to bardzo dużo mnie kosztuje. Na tej płycie słychać, że część utworów jest taka, część taka. Ja tak naprawdę cały czas ze sobą walczę. Cały czas ciągnie mnie bardziej w stronę ciemnej strony mocy. No taka jestem - wyznała. Piosenkarka nawiąże, nie bez cząstki żalu, do czasów dzieciństwa. Jak powie, muzyka "zastąpiła w jej dorosłym życiu samotność". - Muzyka stałą się czymś takim, co pomagało mi żyć - powie prowadzącemu. Szczera rozmowa w "Demakijażu" już w niedzielę o godz. 15.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kasia Kowalska dostanie zawału. Nagranie jej córki w intymnej, łóżkowej sytuacji w sieci
  2. Kasia Kowalska walczy z tajemniczą chorobą. Ciągłe cierpienie
  3. Wyznanie nauczyciela: „Przychodzę na lekcje pijany. Nikt mnie nie złapał”
  4. 5 rzeczy, które na pewno robisz, a mogą zabić twojego psa
Następny artykuł