Kasia Kowalska dostanie zawału, gdy to zobaczy! Słynna polska piosenkarka i autorka tekstów jest mamą 20-letniej Oli. I choć córka jest już samodzielna, to kontrowersyjne nagranie wyraźnie wskazuje, że brakuje jej rozsądku. Pokazała się w intymnej, łóżkowej sytuacji!

Kasia Kowalska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistek. Jej albumy sprzedały się w nakładzie aż 1,4 miliona egzemplarzy, co stawia ją w ścisłej krajowej czołówce. Karierę rozpoczęła z zespołem Evergreen, jednak w pełni rozwinęła się jako wokalistka solowa.

Córka Kasi Kowalskiej nazywa się Aleksandra Julia Yoriadis. Nazwisko przejęła po ojcu, który jest grekiem. Jemu również zawdzięcza ciemniejszą karnację oraz egzotyczny typ urody. Olę na Instagramie obserwuje prawie 15 tysięcy osób i do tej pory dziewczyna publikowała zdjęcia w oryginalnych, zaskakujących stylizacjach. Tym razem jednak zdecydowała się na coś dużo odważniejszego! Jej InstaStory wbiło w ziemię. Co na to jej mama?

ZOBACZ TAKŻE: Maryla Rodowicz skomentowała Taconafide. Młodzież nie dowierza

Ile dzieci ma Kasia Kowalska? Jej córka zdecydowanie przesadziła

Ola jest jedyną córką znanej piosenkarki. Szybko jednak zapragnęła podobnej sławy. Dziewczyna wie, że żeby szybko się wybić, trzeba szokować. Jednak czy na tym chce oprzeć swój sukces?

Kasia Kowalska może być zniesmaczona tym, co jej córka opublikowała w sieci. Dziewczyna najpierw dodała filmik, na którym chłopak namiętnie ją całuje. Soczyste buziaki podpisała opisem „face eating”, co w potocznym tłumaczeniu może oznaczać, że ukochany chciał ją „schrupać”. Filtr z uszami i nosem króliczka osłodził całą scenę, jednak to dopiero następne zdjęcie było naprawdę pikantne!

ZOBACZ TAKŻE: Aktorki M jak Miłość walczą ze sobą na planie! „Jest zawiść, zazdrość”

Fotka przedstawia Olę, która siedzi w wannie… na swoim nagim ukochanym! Sama zakrytą ma jedynie górną partię ciała, a nogi błyszczą się od wody. Partner mocno i namiętnie ją obejmuje. Czy Kasia Kowalska to widziała?

fot. Instagram
fot. Instagram

Ciężko chore gwiazdy. Zmagają się z okropną chorobą każdego dnia

15 gwiazd, które cudem uniknęły śmierci [ZDJĘCIA]

Zobacz również