Kasia Kowalska - zdjęcie
EAST NEWS
Aneta Wasilewska - 18 Maja 2020

Kasia Kowalska nie wytrzymała krytyki. Pokazała zdjęcie, które odbiera mowę

Kasia Kowalska nie ma najlepszego okresu. Na początku okazało się, że piosenkarka wprowadziła wszystkich w błąd na temat stanu zdrowia jej córki. Później znana wokalistka wzięła udział w koncercie, po którym wylała się na nią fala krytyki. Ostatnio zamieszczone zdjęcie w sieci i podpis do niego sugeruje, że Kowalska nie wytrzymuje hejtu w sieci.

Kasia Kowalska w ostatnich miesiącach szokuje Polaków. Jednak to, czym teraz podzieliła się w sieci, zaskoczyło jeszcze bardziej. Czy gorzkie słowa i nietypowe zdjęcie, to jej komentarz na sytuację związaną z jej córką i koncertem w Ciechanowie?

Nastolatka umierała w męczarniachWyniki sekcji 16-letniej Kornelii wywołują ciarki na plecach. Opisali ostatnie chwile nastolatkiCzytaj dalej

Po koncercie. Kasia Kowalska w obliczu ogromnej krytyki

Kasia Kowalska nie ma najlepszej passy. Kiedy w sieci pojawił się jej błagalny apel do wszystkich młodych osób, internauci byli przekonani, że jej córka Ola ma koronawirusa. Ani dziewczyna ani jej mama nie zdementowały plotek. Do piosenkarki z każdej strony napływały słowa wsparcia, po czym na jaw wyszło, że córka nigdy nie miała koronawirusa, co potwierdził menadżer piosenkarki.

Natomiast dwa tygodnie temu w Ciechanowie odbył się koncert, podczas którego Kasia Kowalska zapraszała swoich fanów pod scenę, by bawili się do jej piosenek. W obecnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa, takie zachowanie nie jest mile widziane. Internauci byli zdania, że jej zachowanie było skrajnie nieodpowiedzialne, na co Kowalska odpowiedziała "mi się należy".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

NagranieNatrafili na opuszczoną chatę pośrodku pustkowia, weszli do środka i przeszły ich ciarki. Widok, którego nie zapomną do końca życiaCzytaj dalej

Po jej słowach w sieci wybuchnął prawdziwy skandal. Artystka była nazywana "egoistką i hipokrytką". Co więcej, sanepid wziął pod lupę występ artystki i nałożył na Urząd Miasta w Ciechanowe karę w wysokości 30 tysięcy złotych. Prezydent miasta wydał nawet specjalne oświadczenie w tej sprawie. - Niestety, mieliśmy do czynienia z nieodpowiedzialnym zachowaniem. Osobom odpowiadającym za organizację trudno było przewidzieć, że artystka wpadnie na pomysł, by zaprosić wszystkich pod scenę. Tego się nie spodziewaliśmy.

Kasia Kowalska nie wytrzymała? Ostatnia publikacja mówi sama za siebie

Teraz Kasia Kowalska po niemalże dwóch tygodniach od koncertu w Ciechanowie zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie w masce wilka. Fotografię podpisała: "Czy teraz będzie dobrze? Czy już̇ nie będzie wezwań i kary grzywny dla nas?". Pod fotografią została zablokowana możliwość komentowania.

Dzisiaj grzeje:

1. Tragiczna śmierć aktora "Na Wspólnej". Porażające informacje przekazał jego przyjaciel

2. Nie żyje aktor znany m.in. z „M jak Miłość”. Zmarł w wyniku ciężkiej choroby

Czyżby Kasia Kowalska miała już dość dyskusji internautów na jej temat? Kontrowersyjne słowa w połączeniu ze zdjęciem z pewnością nie przejdzie bez echa wśród osób, które w ostatnich dniach żywo interesowały się tym, co dzieje się w życiu gwiazdy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy mogące świadczyć o nowotworze. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Justyna Żyła ogłosiła, że szuka męża. Poinformowała też, jakie wymagania trzeba spełnić, by zostać kandydatem
  3. Wybrana spośród 327 tys. dzieci, była bezkonkurencyjna. Najsłodsze dziecko na świecie ma za sobą porażającą przeszłość
  4. Tylko najbliżsi wiedzieli, czym zajmuje się żona Łukasza Szumowskiego. Media dotarły do nieznanych faktów
  5. Bracia wywieźli nastolatkę do lasu, bili i gwałcili. Na wszystko patrzyła ich matka
  6. Dawno temu odkryto zapomnianą dziś dodatkową funkcję maselniczki. Zabezpieczenie masła najlepszą możliwą metodą

Kogel MogelNad aktorami kultowej komedii ciąży klątwa? Tajemnicze śmierci, tragiczne wypadki, nagłe chorobyCzytaj dalej

źródło: pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News