Z Kasią Kowalska jest bardzo źle, media dotarły do jej sąsiadów. Druzgocące doniesienia

Z Kasią Kowalska jest bardzo źle, media dotarły do jej sąsiadów. Druzgocące doniesienia Źródło: East News Jan Bielecki

Kasia Kowalska od wielu dni przeżywa trudne chwile. Kobieta wciąż zamartwia się o swoją córkę, która trafiła na oddział londyńskiego szpitala po tym, jak zdiagnozowano u niej COVID-19. Dziewczynka obecnie walczy o życie.

Kasia Kowalska każdego dnia czeka na telefon z informacją o stanie zdrowia swojej córki. Odkąd dziewczynkę przeniesiono do innej londyńskiej placówki, kontakt z lekarzami stał się dużo trudniejszy. Ze względu na zamknięte granice polska piosenkarka rockowa nie może odwiedzić Oli w Wielkiej Brytanii.

Obecnie Kasia Kowalska z trudem powstrzymuje nerwy, odkąd jej córka znalazła się w londyńskim szpitalu w bardzo ciężkim stanie. Córka gwiazdy została jakiś czas temu podłączona do maszyny, która za nią oddychała. Piosenkarkę czekają wyjątkowe smutne święta Wielkanocy w poczuciu bezsilności. Na miejscu przebywa jedynie chłopak 23-letniej Oli, który również niewiele może zrobić.

Kasia Kowalska dostrzeżona przez sąsiadów

Super Express niedawno opublikował niepokojące doniesienia, według których Kasia Kowalska w obecnym czasie bardzo cierpi. Stres i nerwy wpływają również na wygląd polskiej gwiazdy. Z relacji dziennikarzy można wywnioskować, że rockowa piosenkarka bardzo rzadko opuszcza swój dom, jedynie, kiedy rzeczywiście nie ma innego wyjścia. Prawdopodobnie czeka na telefon z dobrą nowiną o stanie zdrowia jej 23-letniej córki.

- We wtorek wieczorem opuściła dom tylko po to, by wyrzucić śmieci - zdradził informator portalowi Super Express.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kasia Kowalska niedawno zwróciła się do swoich fanów, dziękując im za wsparcie oraz słowa otuchy. Piosenkarka nie ukrywa, że ten czas jest dla niej szczególnie trudny. Nie pomaga również fakt, że zbliżają się święta Wielkanocy, które zazwyczaj spędza się w rodzinnym gronie. Mimo ciężkiej sytuacji, Kasia Kowalska próbuje jednak zmagać się z rzeczywistością i opiekować się swoim młodszym synem.

Dzisiaj grzeje: 1. Niewyobrażalnie smutne informacje. Nie żyje uwielbiana Adriana Wilczyńska

2. Analitycy ujawnili, ilu chorych będziemy mieli w połowie kwietnia. Czeka nas rekordowy przyrost zakażeń wirusem

Mijają już prawie dwa tygodnie, odkąd Kasia Kowalska dowiedziała się o tym, że jej córka trafiła do londyńskiego szpitala chora na COVID-19. W trakcie hospitalizacji lekarze musieli intubować dziewczynę. Teraz cała rodzina oraz fani piosenkarki czekają, aż jej stan zdrowia ulegnie poprawie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ruszyła akcja Święconka. Jej celem jest zastąpienie tradycji chodzenia do kościoła z koszyczkiem na czas epidemii
  2. Robert Lewandowski pokonał Cristiano Ronaldo. Polak dołączył do elitarnego grona
  3. Sałatka jarzynowa, której nie może zabraknąć na wielkanocnym stole. Sekretny składnik sprawia, że ma niezapomniany smak
  4. Premier Morawiecki ma ważny apel do wszystkich Polaków. Jedyny sposób, żeby w Wielkanoc uniknąć tragedii
  5. Dziewczynka bawiła się z psem nad wodą. Nagle wydarzyło się najgorsze, cała rodzina wpadła w panikę
  6. Komisarz z KGP: policja może sprawdzać mieszkania podczas śniadania wielkanocnego. Wystarczy donos sąsiada

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News