Trwa dramat Kasi Kowalskiej. Nie może się zobaczyć z będącą w bardzo ciężkim stanie córką

Trwa dramat Kasi Kowalskiej. Nie może się zobaczyć z będącą w bardzo ciężkim stanie córką Źródło: instagram kasia_kowalskaofficial

Kasia Kowalska w zeszłym tygodniu przekazała ważny apel do wszystkich młodych osób. Wtedy też poinformowała, że jej córka trafiła do szpitala, gdzie przebywa do dzisiaj. Okazuje się, że to nie koniec dramatu piosenkarki. Wiadomo, że Kasia Kowalska nie może zobaczyć się z córką, która jest w bardzo ciężkim stanie.

Kasia Kowalska, zamieszczając przejmujące nagranie w sieci, wystosowała ważny apel do wszystkich młodych osób, które w takim samym stopniu, jak osoby starsze, mogą zarazić się groźnym koronawirusem. Polska piosenkarka przekazała także, że jej córka leży obecnie w szpitalu w Londynie. Dziś pojawiły się kolejne informacje w sprawie jej dziecka.

Kasia Kowalska informuje Polaków o stanie zdrowia swojej córki 

Nagranie, w którym Kasia Kowalska przekazuje, że jej córka Ola wylądowała w szpitalu w Londynie, szybko obiegło media. Wiele gwiazd związanych z polskim show biznesem, wsparło ją ciepłymi słowami za pośrednictwem mediów społecznościowych, wśród nich znalazły się Hanna Lis i Agnieszka Chylińska, które także są mamami i doskonale rozumieją, jakie dramatyczne chwile w tej chwili musi przechodzić Kasia Kowalska. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zgodnie ze słowami polskiej piosenkarki, stan Oli jest ciężki. Lekarze, którzy kontaktowali się z nią w zeszłym tygodniu, przekazali jej informacje dotyczące córki. Kasia Kowalska oficjalnie nie potwierdziła, że jej córka ma koronawirusa. Jednak na Instagramie młodej dziewczyny zamieszczone zostało zdjęcie korony, które zostało odebrane jako potwierdzenie, że dziewczyna zmaga się z COVID-19. 

Kasia Kowalska nie może zobaczyć swojej córki

Ze względu na wprowadzone obostrzenia, które obejmują przemieszczanie się dziś Kasia Kowalska nie może pojechać do Londynu, do swojej córki. Jest to dla niej wyjątkowo ciężki czas, bo wie, że nie może się znaleźć blisko Oli, która jest w ciężkim stanie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczna śmierć z samego rana, ogromny żal. Antoni Macierewicz poinformował o wielkiej stracie

2. Nastolatka wróciła z pracy w sklepie cała we łzach. Wściekła mama zwróciła się do klientów, pokazała poruszające zdjęcie

Kasia Kowalska doskonale wie, że odwiedziny córki w szpitalu nie wchodzą w grę. Jedyne, co może zrobić w tej sytuacji, to czekać na kolejne informacje. Po zeszłotygodniowym nagraniu Kasia Kowalska nie przekazywała, w jakim stanie znajduje się jej córka obecnie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ilość testów wykonywanych w Polsce na dobę jest wciąż mała. Jak wypadamy pod tym względem na tle innych krajów?
  2. Smutne wiadomości z samego rana. Nie żyje jedna z gwiazd piłki nożnej, przegrał z chorobą
  3. Po wielu godzinach milczenia ministerstwo zdrowia wydało ważne oświadczenie. Wiadomo, dlaczego wczoraj nie podano wieczornych danych
  4. Miliony widzów TVN usłyszało przejmujące słowa. Szumowski potwierdził: "Weszliśmy w nowy, kolejny etap zakażeń
  5. Duda zdradził nieznane fakty na temat katastrofy smoleńskiej. Nad trumną Kaczyńskiej doszło do niebywałej sytuacji
  6. Policja może dokonać kontroli twoich zakupów i ukarać? Możesz się mocno zdziwić, lepiej je dobrze zaplanuj

źródło: superexpress

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News