Kasia Kowalska -córka
Instagram/kasia_kowalskaofficial
Aneta Wasilewska - 4 Maja 2020

Córka Kasi Kowalskiej nie miała koronawirusa? Na jaw wyszła zdumiewająca prawda, menedżer się wygadał

Kasia Kowalska w ostatnich dniach zmagała się z ciężką sytuacją. Polska gwiazda przyznawała, że stan zdrowia jej córki, która trafiła do szpitala w Londynie, był ciężki. Dziś jednak okazuje się, że Ola tak naprawdę nie miała koronawirusa. Na jaw wyszła zdumiewająca prawda. Wszystkim podzielił się menadżer gwiazdy.

Kasia Kowalska przekazywała w mediach społecznościowych, że jej córka Ola trafiła w ciężkim stanie do szpitala w Londynie, gdzie na co dzień mieszka. Gwiazda w przerażającym apelu zamieszczonym w sieci zwracała się do młodych Polaków, by na poważnie podeszli do wydawanych rozporządzeń w związku z koronawirusem.

Rok szkolny klluczowa decyzjaKluczowa decyzja, rodzice nie dowierzają. Minister przerwał milczenie dot. powrotu dzieci do szkółCzytaj dalej

Kasia Kowalska nigdy nie przyznała, że Ola ma COVID-19

- Kasia nigdy nie powiedziała, że Ola ma koronawirusa. Początkowo były takie podejrzenia, ale kilkukrotny test tego nie potwierdził - przekazał menadżer gwiazdy.

Jak się okazuje, młoda dziewczyna kilkukrotnie poddawana była testom na koronawirusa, ale wyniki były za każdym razem negatywne. Całą prawdę dotyczącą córki Kasi Kowalskiej zdradził jej menadżer w rozmowie z serwisem Pudelek .

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

mięsoNie zauważył, że je niedogotowaną wieprzowinę. Największy błąd życia, oto, co znaleziono w jego mózguCzytaj dalej

Kasia Kowalska nie odniosła się do wypowiedzi menadżera

Kasia Kowalska nigdy nie potwierdziła, że jej córka ma koronawirusa. We wszystkich wyznaniach zamieszczonych przez nią w mediach społecznościowych nie pojawiła się o tym oficjalna informacja. Kasia Kowalska nie zaprzeczyła także, że jej córka ma COVID-19.

Co więcej, kiedy wszyscy w kraju zastanawiali się, co dzieje się z córką piosenkarki, Ola zamieściła na Instagramie zdjęcie korony, a dodatkowo dziękowała medykom walczącym na co dzień z koronawirusem. Młoda dziewczyna, tak jak jej mama, apelowała do młodych osób, by pozostali w domach i przestrzegali zasad społecznej izolacji.

Dzisiaj grzeje:

1. Policja przekazała fatalne informacje. Chłopiec nie żyje, zabił go własny ojciec

2. Pilne: mogą zostać wprowadzone restrykcje w poruszaniu się? Zaskakujące słowa Szumowskiego

Kasia Kowalska nie odniosła się do słów, które w rozmowie z serwisem Pudelek przekazał jej menażer. Wiadomo, że polska piosenkarka pojawiła się w ostatnich dniach na koncercie, który przyciągnął wielu uczestników. W sieci także pojawiło się zdjęcie ze szpitala młodej dziewczyny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczna śmierć 1,5-letniego chłopca z Otwocka. Wystarczyła chwila nieuwagi
  2. Polacy zamarli. Władze przekazały klubom wieści, których wszyscy się obawiali, podejrzenie wirusa u gwiazd
  3. Mama Kacperka nie mogła dłużej ukrywać prawdy. Wiadomo już, co wydarzyło się tuż przed zaginięciem chłopca
  4. Dramat w rodzinie Donalda Tuska. Córka byłego premiera przekazała smutną wiadomość
  5. Zwrot akcji ws. córki Kasi Kowalskiej. Ujawniono, w jakim naprawdę jest stanie
  6. Znowu ktoś się pomylił? Dzisiaj w Biedronce szynka i kiełbasa po 1 zł, mięso mielone 3 zł, niewyobrażalne

Chłopaki do wzięciaDziewczyna Szczeny z "Chłopaków do wzięcia" przerwała milczenie. Światło dzienne ujrzała powalająca prawda o ich dzieckuCzytaj dalej

źródło: Gala

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News