Kasia Kowalska jeszcze do niedawna przeżywała ciężkie chwile
Unsplash kasia_kowalskaofficial
Jakub Kossakowski - 3 Maja 2020

Kasia Kowalska niedawno zamartwiała się o córkę. Niewiarygodne, co zrobiła w majówkę

Pandemia sprawiła, że jeszcze niedawno Kasia Kowalska przeżywała niezwykle ciężkie chwile. Piosenkarka na swoim Instagramie podzieliła się z fanami obawami o swoją córkę. Kiedy kryzysowa sytuacja dobiegła końca, gwiazda zrobiła coś, co nikomu nie przyszłoby do głowy.

Cała Polska była wstrząśnięta, kiedy Kasia Kowalska poinformowała o tym, że jej córka trafiła do londyńskiego szpitala, nie mogąc samodzielnie oddychać. Bez wątpienia taka sytuacja to prawdziwy dramat dla matki, która informacje o stanie zdrowia swojego dziecka otrzymuje raz na kilka dni. Wiele wskazuje na to, że sytuacja jest już stabilna. Niedawne zachowanie wokalistki wzbudziło ogromne kontrowersje.

godziny dla seniorówOd dzisiaj wchodzi w życie bardzo ważna zmiana w handlu. Chodzi o godziny dla seniorówCzytaj dalej

Kasia Kowalska w obliczu pandemii

Jeszcze do niedawna Kasia Kowalska na swoim Instagramie poinformowała fanów o poważnym stanie zdrowia swojej córki. Wiele osób była tym niezwykle przejętych. Jakiś czas temu gwiazda podzieliła się informacją, że sytuacja uległa już poprawie, jednak wiele osób wciąż miała w głowie jej emocjonalny apel zachęcający do przestrzegania zasad mających przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się pandemii. Niestety wygląda na to, że Kasia Kowalska zmieniła teraz swoje nastawienie do zagrożenia epidemiologicznego.

2 maja Kasia Kowalska wystąpiła na scenie postawionej na ciechanowskim osiedlu Aleksandrówka II. Teoretycznie mieszkańcy mieli oglądać koncert z balkonów i okien mieszkań. Upraszano również o to, by w przypadku uczestniczenia w wydarzeniu poza domowym zaciszem, przestrzegać zaleceń dotyczących zakrywania ust i nosa oraz zachowywania 1,5 metra odległości od innych osób. Koncert wokalistki przybrał jednak zupełnie inny obrót.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Labrador zaadoptował 7 kaczuszekLabrador zaadoptował 7 kaczuszek. Nic słodszego dziś nie zobaczycieCzytaj dalej

Koncert gwiazdy w trakcie zagrożenia epidemiologicznego wywołał spore oburzenie

Nie da się ukryć, że w takcie pandemii ucierpiało wielu artystów. Wszystko przez wprowadzone obostrzenia, które uniemożliwiły organizowanie koncertów. Niektórzy z wykonawców postawili na prezentowanie swoich występów przez internet. Nie zmienia to jednak faktu, że branża artystyczna przeżywa aktualnie największy kryzys w historii. Społeczeństwu również brakuje tego typu atrakcji.

Kasia Kowalska zdecydowała się na występ na scenie wbrew swojemu wcześniejszemu apelowi. Jak donosi portal Onet, inicjatywa, w której wzięła udział piosenkarka zakładała cykl koncertów współorganizowanych przez Urząd Miasta oraz Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej STUDIO. Kasia Kowalska była pierwszą gwiazdą występująca w związku z cyklem "Koncertowanie pod blokami". Teoretycznie pod sceną miało być maksymalnie 50 osób. Organizatorzy nie przewidzieli jednak tego, że ludzie, którzy stęsknili się za takimi atrakcjami, mogą za nic mieć tego typu wytyczne.

Dzisiaj grzeje: 1. Niestety, Krzysztof Jackowski miał rację? Przepowiednia o wodzie się sprawdziła, mieszkańcy nie kryją smutku
2.
Barbara Kurdej-Szatan potwierdziła plotki. Jest w ciąży, wszystko zdradziło zdjęcie

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Onet, COEK potwierdziło, że na koncert gwiazdy przyszło od 100 do 150 osób. W związku z tym kolejne występy z cyklu "Koncertowanie pod blokami" nie zostaną zrealizowane. Organizatorzy mogą spodziewać się kary w wysokości nawet 30 tysięcy zł. Oburzenia całą sprawą nie mógł ukryć ciechanowski działacz Rafał Romanowski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczny wypadek nad polskim jeziorem. W wodzie znaleziono dwa ciała
  2. Z ostatniej chwili: Robert Lewandowski przeszedł kolejny test na koronawirusa. Poznaliśmy wyniki
  3. Niestety, podczas akcji strażacy znaleźli ciało. Policja i prokurator badają okoliczności śmierci
  4. Genialny trik na gotowanie mleka. Już nigdy się nie przypali, wystarczy pamiętać jedną rzecz
  5. Dagmara z "Królowych życia" przypadkiem się wygadała. Publicznie zdradziła intymny sekret Edzi
  6. Co się stanie po jedzeniu przez 4 dni tylko bananów? Korzyści są ogromne

SynSyn bawił się z 2 kolegami, teraz jest ciężko ranny. Mama ostrzega innych rodziców, niech sprawdzą telefony dzieciCzytaj dalej

Źródło: Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News