Doniesienia są straszne, Kasia Figura przeżyła horror na żywo. Mąż miał bić ją po głowię, kopać i pluć na twarz

Doniesienia są straszne, Kasia Figura przeżyła horror na żywo. Mąż miał bić ją po głowię, kopać i pluć na twarz Źródło: YouTube/Uwaga! TVN

Kasia Figura uchyliła rąbka tajemnicy na temat swojego małżeństwa z amerykańskim producentem. Aktorka przyznaje, że się nad nią znęcał, a jej życie domowe przez pewien czas było koszmarem. Zrobiła, co w swojej mocy, aby uciec od męża, ale sprawa rozwodowa wciąż trwa.

Kasia Figura w rozmowie z mediami przyznała się, że w jej małżeństwie od dawna nie działo się dobrze. Słynna aktorka wychowuje obecnie dwie córki ze związku z amerykańskim producentem. Koko i Kaszmir chodzą do amerykańskiej szkoły i wspierają swoją mamę w trakcie rozwodu, który jest bolesnym echem długotrwałej toksycznej relacji.

Przez męża była bita i poniżana

Kasia Figura przyznała się do tego, że między nią a mężem od dawna nie było dobrze. W rozmowie z mediami wyjawiła szokujące szczegóły dotyczące związku.

- To była szarpanina, plucie w twarz, bicie w głowę, kopanie. Wiesz, jak bardzo boli, jak cię ktoś kopnie w kość piszczelową? Przez lata ukrywałam, jak naprawdę wygląda moje prywatne życie - powiedziała aktorka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta przyznała również, że jednym z najważniejszych elementów jej życia jest teraz dbanie o dobry rozwój córek, Koko i Kaszmir. Podobno dziewczynki - w wieku odpowiednio 17 i 14 lat - są jej najlepszymi przyjaciółkami.

- Dzieci dodają mi ogromnej siły i to jest wzajemne - wyznała aktorka.

Znajomi komentują

Anonimowa znajoma aktorki udzieliła gazetom dalszych informacji na temat prywatnego życia gwiazdy. Ona również mówi o tym, jak wielką rolę w jej ciągnącym się już siedem lat rozwodzie odegrały dzieci.

- Nie jest łatwo z takim bagażem, ale Kasia koncentruje się na dziewczynkach - powiedziała znajoma aktorki.

Aby uciec od męża Kasia Figura sprzedała dom na Saskiej Kępie i wraz z mamą wyprowadziła się z Warszawy. Teraz jest dumna z tego, co udało jej się osiągnąć oraz ze swoich córek, które rozwijają się w zaskakujący sposób. Z jej komentarzy wynika, że nie obyło się bez tradycyjnych lęków o przyszłość dzieci w obliczu rozwodu. Poza rozstaniem rodziców dziewczynki musiały też przecież zmierzyć się z przeprowadzką i w związku z tym z zupełnie nowym środowiskiem rówieśników.

Dzisiaj grzeje:1. Tata znalazł w telefonie synka zdjęcie, które mrozi krew w żyłach. Wydał go policji bez wahania
2. Na oczach synów bez opamiętania dźgał nożem matkę. Rzucili się na niego, chociaż nie mieli szans, tragiczny finał

- Dla dzieci zmiana szkoły, klasy, utrata kolegów z ławki to zawsze duże przeżycie i może skończyć się buntem oraz problemami wychowawczymi. Kasia bała się tego, na szczęście dziewczynki okazały się nad wiek dojrzałe - powiedziała znajoma Kasi Figury.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za mieszkanie w spadku sporo ZAPŁACISZ. O uldze możesz zapomnieć
  2. Pierwszy dzień kadencji Sejmu dobiega końca a już zrobiono zdjęcie, o którym będziemy mówić przez 4 lata
  3. Media obiegły tragiczne wiadomości. Ponad 50 dzieci poszkodowanych, szaleniec wdarł się do przedszkola
  4. "Wypożyczali" sobie wzajemnie dzieci, po czym brutalnie je gwałcili. Najmłodsze nie miało nawet roku
  5. Córka Eleni zginęła w koszmarnych okolicznościach. Piosenkarka w końcu przyznała, co wydarzyło się po jej śmierci

źródło: pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News