Kasia Cichopek zdradziła fanom jak się skończy odcinek M jak Miłość! To będzie hit

Kasia Cichopek zdradziła fanom jak się skończy odcinek M jak Miłość! To będzie hit

Kasia Cichopek właśnie podzieliła się z fanami fantastyczną wiadomością. Na ulicy Deszczowej, gdzie mieszka jej bohaterka pojawi się nie - jeden, a dwa noworodki. Znamy płeć bliźniąt!

Kasia Cichopek na swoim Instagramie zdradziła wyczekującym na dobre wiadomości fanom, co wydarzy się w dalszej części historii o rodzinie Mostowiaków. Otóż serialowa Kinga - na planie niemalże od pierwszego odcinka - urodzi bliźnięta. Najpierw były zdjęcia USG, później niefortunny wpis w social mediach. Fani "M jak Miłość" szaleją z radości.

Kasia Cichopek urodzi bliźnięta. Informację potwierdziła na swoim Instagramie!

Serialową Kingę czekają nowe wyzwania. Małżeństwo Zduńskich o dziecko starało się długo. Pojawiająca się frustracja coraz mocniej podzieliła dwoje. Kinga została zaproszona na randkę przez Jarosława, a zaniepokojeni fani zauważali, że to on może być ojcem trzeciego dziecka kobiety. Końca małżeństwa Zduńskich jednak nie będzie. Tak można przypuszczać oglądając aktualne perypetie Kingi i Piotrka. Kinga z radosną nowiną będzie zwlekała, by w wyjątkowy sposób podzielić się nią z mężem. Kupi więc Piotrkowi koszulkę z napisem na plecach głoszącym: "Trzeci raz zostanę tatą". Przyszły tata obwieszczenia jednak nie zauważy. Zniecierpliwiona ciężarna sekret wyjawi więc zwyczajnie. Oboje będą się cieszyć przez długi czas. Aktorka na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, które natychmiast przyniosło fanom wiele emocji. Na zdjęciu - ciężarna Kasia Cichopek trzyma w dłoniach dwa różowe balony. A w opisie pod zdjęciem pojawia się: twins, dziewczynki. Telewidzowie w komentarzach pod nim zwariowali. - Urodę dziewczynki dostaną po mamie - pojawia się od fanki Cichopek. - Oj to będzie wesoło i dziewczyny góra - czytamy dalej. Pojawiają się też głosy krytyki. Fani "M jak Miłość" woleliby jednak nie wiedzieć, jak potoczą się losy serialowych Zduńskich.

Aktorzy odchodzą z M jak Miłość

Informacje z planu za sprawą nowego jesiennego sezonu, masowo bombardują media. Jedną z burzy wokół kultowej telenoweli była kwestia masowego opuszczania przez aktorów planu. Na początku fanów zmroziła informacja o zmianach planów zawodowych Kacpra Kuszewskiego, który z serialu odszedł po 18 latach. Tę wiadomość jednak poprzedziły liczne doniesienia o problemach w produkcji i o rzekomym złym traktowaniu gwiazd za kulisami. Media szybko połączyły te dwie kwestie i odnoszące się do nich nagłówki sugerowały, że serialowy Marek zdecydował się na zmianę z powodu konfliktu z autorami "M jak Miłość". Kuszewski plotki zdementował i zasugerował, że jego decyzja jest połączona z nową - muzyczną karierą. Aktor właśnie został jurorem w programie "Twoja twarz brzmi znajomo"; sam też nagrywa i chciałby się oddać koncertowaniu, promując swoją pierwszą płytę "Album rodzinny". Wraz z Kuszewskim plan opuściła Dominika Kluźniak - jego serialowa żona. Na zdjęciu w SM produkcja poinformowała, że kultowa para, związana w życiu ekranowym mocno, również w życiu prywatnym wspólnie decyzję podjęła. O kulisach odejścia Kluźniak jednak wiadomo niewiele. Wczoraj Tamara Arciuch na swoim Instagramie obwieściła, że również żegna się z tytułem. Tutaj, aktorka zasugerowała, że chciałaby się całkowicie oddać rodzicielstwu i że to opieka nad maleńką córką jest teraz dla niej najważniejsza. Zaapelowała również, że wszyscy rodzice powinni się zatrzymać i zadać pytanie, co jest ważniejsze: rodzina czy kariera.

Kultowy serial pełen zmian

Kluczowe postaci z serialu odchodzą. Jedną z najdotkliwszych decyzji aktorów była zmiana w planach Małgorzaty Kożuchowskiej. Ta, chciała zaangażować się mocniej w produkcję "Rodzinki.pl". Niezapomniana scena, w której Hania Mostowiak ginie, została jednak zapamiętana przez internautów na długo... Śmierć Witolda Pyrkosza zaskoczyła wszystkich. Serialowy nestor rodu odszedł, zostawiając za sobą ogromną pustkę. Bez Lucjana Mostowiaka losy innych bohaterów musiały ulec znacznej zmianie. Oprócz informacji o płci dzieci Zduńskich, Kasia Cichopek nie zdradziła innych informacji na temat swojej postaci. Ciekawe, czy scenarzyści zwrócą jej uwagę by nie spoilerowała wątków... kasia cichopek Instagram/ katarzynacichopek  1. Fani bardzo smutni. Kolejna gwiazda odchodzi z M jak Miłość
  2. Groźny wypadek w M jak Miłość. Fani serialu wstrzymują oddech
  3. Tragiczna śmierć w Barwach Szczęścia! Główna aktorka nie wystąpi już w serialu
Następny artykuł