Dwuznaczny żart Kasi Cichopek. Lepsze opowiada tylko prowadzący Familiady

Dwuznaczny żart Kasi Cichopek. Lepsze opowiada tylko prowadzący Familiady Źródło: youtube.com/jastrzabpost

Kasia Cichopek postanowiła zażartować na swoim Instagramie. Żart dotyczący gór i jej urody wzbudził wiele komentarzy ze strony internautów, a aktorka już teraz dostała łatkę "kobiecej wersji Karola Strasburgera". Fani nie mają wątpliwości, że jej dowcip był absurdalnie słaby.

Kasia Cichopek zaskoczyła swoich internetowych fanów. Aktorka, która jest znana głównie dzięki swojemu występowi w "M jak Miłość", postanowiła pochwalić się zdjęciem z urlopu. Szampański nastrój i wypoczynku od pojawiania się na planie telenoweli TVP udzielił się artystce, która postanowiła sobie w dość zaskakujący sposób zażartować z samej siebie i gór. Żart wzbudził mieszane uczucia wśród internautów, którzy ochrzcili gwiazdę "Nowym Karolem Strasburgerem".Kasia Cichopek żartuje z samej siebie


Mało która z polskich gwiazd ma do siebie tak duży dystans, jak występująca od lat w telenoweli TVP Kasia Cichopek. Gwiazda serialu w wielu wywiadach umiała żartować z samej siebie i z odgrywanej przez siebie postaci. Tym razem o swoim poczuciu humoru aktorka dała znać za pomocą social mediów, gdzie przedstawiła swoje zdjęcie z urlopu.


Artystka, która obecnie przebywa w Zakopanem, postanowiła pochwalić się pobytem w ekskluzywnym hotelu, w którym korzysta z zabiegów zdrowotnych i relaksacyjnych. Pokazując się w kostiumie kąpielowym, gwiazda zaczęła żartować ze swojego biustu, poprzez dość dwuznaczny żart.


- Piękno w czystej postaci...mam ma myśli góry...te w tle - napisała Cichopek na swoim Instagramie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 

Żart wzbudził mieszane uczucia internautów


Mimo że obserwatorzy Cichopek mogli wielokrotnie przekonać się o poczuciu humoru gwiazdy, to jeszcze nigdy nie byli świadkiem aż tak niejasnej gry słów ze strony artystki. Obserwujący gwiazdę bardzo szybko podchwycili żart, dzieląc się na dwa obozy. Niektórzy z widzów zarzucali aktorce wyjątkowo kiepskie poczucie humoru i zaczęli porównywać ją do Karola Strasburgera, a drudzy byli zachwyceni taką bezpośredniością ze strony aktorki.


- "Odpoczynek warty grzechu", "jak tu się na górach skupić?", "jeszcze ten śpiący rycerz się obudzi" - pisali użytkownicy Instagrama.


Gwiazda nie zareagowała co prawda na zaczepki ze strony swoich obserwujących, ale jej zdjęcie stało się prawdziwym hitem sieci. Fotografia została "polubiona" przez prawie piętnaście tysięcy użytkowników portalu, którzy docenili urodę i bezpruderyjne poczucie humoru Kasi Cichopek.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Agnieszka Chylińska pokazała swoją prawdziwą twarz. Fani nie kryli zachwytu
  2. Co się dzieje z Gosią Baczyńską? Okrąglutka projektantka, która uszyła suknię dla księżnej Kate MOCNO schudła!
  3. Układ Omega uderzy w Polskę. Termometry oszaleją
  4. Małgorzata Rozenek pochwaliła się brzuchem. Fani gratulują celebrytce
  5. Zaczyna robić się już poważnie. Związek Igi Lis i Taco Hemingwaya kwitnie

 

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News