Ludzie płoną żywcem, dziesiątki umierają. Wesoła Cichopek przesyła pozdrowienia

Ludzie płoną żywcem, dziesiątki umierają. Wesoła Cichopek przesyła pozdrowienia Źródło: instagram.com/KatarzynaCichopek

Kasia Cichopek swoim ostatnim wpisem na Instagramie zniesmaczyła fanów. W momencie, w którym w Grecji pożary terroryzowały miejscową ludność, siejąc spustoszenie, gwiazda wstawiła zdjęcie ze swoich radosnych wakacji, które spędza z rodziną.

Kasia Cichopek razem z mężem Marcinem Hakielem i dziećmi: Adasiem (9l.) i Helenką (5l.), przebywa obecnie na Rodos z dala od kataklizmu, ale to, co napisała, jest szokujące. Jak sama później dodała, chciała podzielić się emocjami. Nie wiemy jak to skomentować, biorąc pod uwagę okoliczności i rodzaj zdjęcia, które zdecydowała się zamieścić. Brak empatii czy bezmyślność? Trudno powiedzieć, jednakże budzi to mieszane uczucia, zwłaszcza w zestawieniu z tragedią, która dotyka Greków.

Co Kasia Cichopek na reakcję fanów?

- Kurczę... Głupio mi tak wrzucać radosne zdjęcia z moich greckich wakacji, kiedy obok na Krecie i w Atenach rozgrywa się taka tragedia. Jestem myślami ze wszystkimi, którzy teraz przeżywają dramat... - napisała Kasia Cichopek na swoim Instagramie. Zastanawiający jest szczególnie kontrast pomiędzy jej uśmiechem a przekazem, który chciała dać fanom. Wydaje się, że wiele osób mogło się na niej zwyczajnie zawieść, ponieważ dla wielu taka postawa jest nie do zaakceptowania. Jej niefrasobliwość może być przejawem tego, że dla niej tragedia ofiar nie jest istotna. Jej wpis spotkał się z różnorakimi reakcjami fanów, którzy z jednej strony życzyli jej dobrego wypoczynku, ale również krytykowali to co napisała. - To może jak głupio pani wrzucać to należało się powstrzymać przed wrzucaniem? - zasugerował ktoś z obserwujących jej profil. - Byliśmy tam w czerwcu piękne miejsce. Pozdrawiam i miłego urlopu życzę - napisał ktoś inny. Wiele osób wyraziło również solidarność z Grekami. - Kos najpiękniejsze miejsce w Grecji, miałam zaszczyt tam pracować, poznać ciekawych ludzi. Serce pęka, od tego co się tam dzieje - napisał jeden z internautów. Kasia Cichopek screen/instagram.com/Katarzyna CichopekZOBACZ TAKŻE:
  1. Sławomir może być zdruzgotany. Coś złego dzieje się z jego żoną
  2. Sąd CENZURUJE Marylę Rodowicz! Nie może ujawnić tych informacji, inaczej zostanie zniszczona
  3. Michał Wiśniewski znowu przesadził! "To jakaś masakra"
  4. Czy mozna zostawic psa w samochodzie?
Kasia Cichopek instagram.com/Katarzyna Cichopek Kasia Cichopek instagram.com/Katarzyna Cichopek
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News