Kasia Cichopek do show biznesu wkroczyła już przeszło 18 lat temu, kiedy to rozpoczęła pracę przy serialu M jak Miłość. Przez te wszystkie lata zdążyła zauważyć, że świat celebrytów nie jest takim przyjemnym miejscem, jak mogłoby się to niektórym wydawać. W ostatnim czasie dokonała szokującego odkrycia. Chciano ją zniszczyć.

Kasia Cichopek od wielu lat jest szczęśliwie zakochana w Marcinie Hakielu. Małżeństwo pary jest niesamowicie zgrane, przez co niejednokrotnie byli stawiani za wzór do naśladowania. Niestety, nie wszyscy życzą im dobrze. Aktorkę próbowano zlinczować. Kto za tym stoi?

Kasia Cichopek prześladowana na własnym Instagramie. Wyjawia kto za tym stoi

Kasia Cichopek spotkała się ostatnio z okrutnym zachowaniem ze strony internautów. Pod jej uroczym zdjęciem z mężem pojawiły się komentarze, które sugerowały, że szczęście pary jest tylko i wyłącznie na pokaz. Aktorka bardzo wzięła te słowa do siebie i postanowiła sprawdzić kto próbują ją zniszczyć. Jej małe śledztwo przyniosło nieoczekiwane rezultaty.

– Weszłam na konta osób, które o tym pisały i to są fejkowe konta, tam się nic nie znajduję więc jakby… serio? To nie są prywatni ludzie, to są w dużej mierze firmy zatrudnione, które robią hejt i biorą za to wynagrodzenie, tworząc fejkowe konta i hejtując konkurencję, np. w postaci innej restauracji czy też osób prywatnych. Nas mogą hejtować ci, którzy chcieliby np. pozyskać nasze kontrakty reklamowe – śmiało stwierdza aktorka.

Kasia Cichopek odchodzi z M jak Miłość? Mamy komentarz gwiazdy

W ostatnim czasie media obiegła wieść, że Kasia Cichopek odchodzi z serialu M jak Miłość. Jak się okazuje, w każdej plotce jest ziarnko prawdy. Sama zainteresowana swoją wypowiedzią dała fanom wiele do myślenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dramatyczne wyznania gwiazd! Cierpią na psychiczne choroby

– Bardzo doceniam fakt, że jestem w tak fajnym serialu, który jak dotąd bije rekordy popularności, co jest niesamowite. Po prostu. Cieszę się, że mogę brać udział i być częścią tego całego projektu. Niemniej jednak od 18 lat pracuję nieprzerwanie (…) Zdarzają mi się czasem takie chwile, że nie tyle, co chciałabym odejść, co po prostu zrobić sobie przerwę dla własnej regeneracji wewnętrznej. Nawet nie miałam takiego czasu po narodzinach moich dzieci – smutno wyznała gwiazda.

Chociaż pokrętna wypowiedź gwiazdy nie rozwiewa wątpliwości, to oficjalne stanowisko w tej sprawie postanowiła wydać produkcja serialu.

– Nie, Kasia Cichopek nie odchodzi z ‚M jak miłość’, jej wątek nie zostanie wygaszony ani na zawsze ani na chwilę – możemy przeczytać w oświadczeniu ze strony serialu.

Fani wątku Kingi i Piotrka mogą odetchnąć z ulgą.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. O byłej żonie Wiśniewskiego mówią już wszyscy! Z nowym ukochanym podbija salony
  2. Gwiazda „Rancza” idzie do „M jak Miłość”. Czeka ją okrutny dramat
  3. Wstrząsająca przyczyna śmierci Andrzeja Gmitruka. Rodzina wydała szokujące oświadczenie
  4. Kaczyńska bezlitośnie uderza w Tuska! Wściekli internauci: „Zajmij się dziećmi i dogadzaj mężowi”
  5. Znaki zodiaku, które mają największy problem z ODCHUDZANIEM. Co powinny zrobić?

"M jak miłość": Gwiazdy serialu, które opuściły nas w ostatnich latach