Kasia Cichopek z mężem i dziećmi na wielkanocnym zdjęciu. Jaki jej syn jest już duży! (FOTO)

Kasia Cichopek z mężem i dziećmi na wielkanocnym zdjęciu. Jaki jej syn jest już duży! (FOTO) Źródło: Instagram/katarzynacichopek

Kasia Cichopek rzadko chwali się zdjęciami swoich dwóch pociech. Z okazji Wielkanocy postanowiła jednak zrobić wyjątek i zaprezentowała fotografię z rodzinnego wyjazdu. To, jak wygląda jej syn, zdumiło wszystkich fanów aktorki.

Kasia Cichopek dzięki swojej roli w serialu M jak miłość cieszy się dużym gronem stałych fanów. Gwiazda co jakiś umieszcza dla nich posty, w których pokazuje odrobinę swojej prywatności. Dotychczas jednak stroniła od pokazywania zdjęć z dziećmi. Wszystko zmienił świąteczny wyjazd. Aktorka postanowiła po raz pierwszy pokazać całą swoją rodzinę.

Kasia Cichopek pokazała rodzinne zdjęcie. Po raz pierwszy można zobaczyć jej dzieci

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel stanowią doskonały przykład idealnego związku. Spotkali się na planie programu Taniec z gwiazdami i od razu wpadli sobie w oko. Okazało się, że wiele ich łączy, w tym miłość do tańca. Para postanowiła wziąć ślub, a teraz cieszą okrągłą, 10. już rocznicę małżeństwa.

Przez ten czas doczekali się dwojga dzieci: syna i córki. Mimo swojej aktywności w social mediach aktorka stroniła od publikowania wizerunku swoich pociech, dlatego jeden z jej najnowszych postów wzbudził w fanach ogromne zainteresowanie. Gwiazda TVP postanowiła bowiem zaprezentować fotografię, na której widać całą szczęśliwą rodzinę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zdjęcie przedstawia Kasię Cichopek, jej męża i dzieci. Wszyscy stoją naprzeciw morza, a słońce ogrzewa ich twarze. Uwagę wszystkich zwrócił... wzrost jej syna. Chłopiec okazał się bardzo wysokim młodzieńcem.

Internauci są zaskoczeni wyglądem syna aktorki. Nikt się nie spodziewał, że jest taki duży

Post wywołał ogromne poruszenie wśród fanów gwiazdy. Wzrost jej syna uświadomił im, jak wiele czasu minęło, od kiedy dziecko przyszło na świat. W licznych komentarzach można znaleźć wiele komplementów oraz żartów, że nie długo chłopak przerośnie mamę.

- Pamiętam jak oglądałam Taniec z gwiazdami, a teraz już was jest 4... A dzieciaczki takie duże - wspomina fanka.

- Syn zaraz mamę przerośnie - zauważa druga.

- Aż nie chce się wierzyć, że czas tak szybko płynie. Synek to już spory młodzieniec, rośnie jak na drożdżach - stwierdziła kolejna.

- Piękne zdjęcie szczęśliwej rodziny. Dzieci tak szybko rosną, szkoda słów - napisała następna.

Choć na zdjęciu nie widać twarzy dzieci, internauci są zachwyceni widokiem rodziny. Być może pozytywne reakcje sprawią, że Kasia Cichopek częściej będzie publikować zdjęcia z dziećmi.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dzieci Barbary Brylskiej były całym jej światem. Jedyna córka zmarła tragicznie
  2. Aktorka urodziła bliźnięta w wieku 60 lat. Nie dostała nawet zasiłku
  3. To zdjęcie księżnej Diany przeszło do historii. Nikt nie zauważył jednego szczegółu
  4. 22-letnia Anna zmarła podczas stosunku. Porażająca tragedia
  5. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  6. Gdzie mieszka Halinka z "Kiepskich"? Mieszkańcy nie dają spokoju aktorce

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News