Prywatna tajemnica Kasi Cichopek wyszła na jaw. Mocne zaskoczenie

Prywatna tajemnica Kasi Cichopek wyszła na jaw. Mocne zaskoczenie Źródło: Fot. screenshot TVN

Kasia Cichopek to gwiazda, która nie słynie raczej ze skandali i afer. Mimo to, gwiazda serialu "M jak Miłość", potrafi zaskoczyć telewidzów. Jedno z takich zaskoczeń nastąpiło wtedy, gdy media obiegła wieść o depresji aktorki. Teraz kobieta zaskoczyła swoich fanów kolejną, informacją.

Kasia Cichopek to aktorka, którą widzowie polubili głównie za rolę Kingi w serialu emitowanym na antenie telewizji polskiej. Aktorka, podobnie jak i jej postać, nie należy do grona kontrowersyjnych i nieprzewidywalnych osób. Nie jest to jednak taka spokojna i pokorna kobieta, jak mogłoby się wszystkim wydawać. Jej zachcianki potrafią być naprawdę szokujące.

Kasia Cichopek poleciała po suknię na drugi koniec świata

Obecna żona tancerza Marcina Hakiela, jak każda kobieta, musiała zmierzyć się z poważnym problemem jakim jest wybór sukni ślubnej. Aktorka wiedziała, że będą się nią interesować wszyscy ludzie w Polsce, w związku z czym postanowiła nie ograniczać się wyłącznie do polskich salonów z modą ślubną. Jak przyznaje sama aktorka, wybór był wyjątkowo trudny. Każdy dopytywał o to, jak będzie wyglądać jej kreacja, a ona nie wiedziała co ma odpowiadać! - Przed ślubem wszyscy mnie pytali, jak wygląda moja suknia ślubna, a ja odpowiadałam: „Nie wiem”. Kilka tygodni wcześniej polecieliśmy do USA w podróż przedślubną. Uznałam, że tam na pewno uda mi się coś wybrać, ale niczego nie znalazłam - smutno wyznała gwiazda.

Jednak co polskie, to polskie

Sytuacja robiła się coraz poważniejsza, jednak na ratunek załamanej aktorce wyruszył znany, polski projektant - Maciej Zień. Zadzwonił on do kobiety i zaproponował swój projekt. Okazało się, że był to prawdziwy strzał w dziesiątkę!DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Zdzwonił Maciej Zień i powiedział, że ma coś dla mnie. I rzeczywiście okazało się, że suknia jego projektu wygląda dokładnie jak ta, którą sobie wymarzyłam - wyznała. Maciej Zień stanął na wysokości zadania, bowiem suknia zachwyciła nie tylko pannę młodą, ale i tłumy ludzi z całego kraju. Okazuje się, że aktorka na stałe potrzebuje kogoś, kto będzie ją trzymał w ryzach. Na codzień nie skupia się na przyziemnych sprawach, a jej głowa jest pełna marzeń. Na szczęście jej mąż bardzo ją w tym wspiera: -  Marcin panuje nad organizacją naszej codzienności, bo mnie zdarza się bujać w obłokach – przyznała Kasia Cichopek.ZOBACZ TAKŻE:
  1. „Dyktator, ale stylowy”. Kaczyński zadał szyku niczym Doda dekadę temu
  2. Czy Agata Duda jest katoliczką? Odpowiedź nie jest prosta
  3. Ile zarabia Agnieszka Chylińska? Zarobki gwiazdy to kosmos
  4. Uważajcie na swoje psy! Ciężka i zakaźna choroba roznosi się w Polsce
  5. Po 20 latach ujawniono sekretny list o księżnej Dianie. Nie ma już żadnych wątpliwości
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News