Prywatny dramat gwiazdy M jak Miłość. Jej wyznanie rozrywa serce

Prywatny dramat gwiazdy M jak Miłość. Jej wyznanie rozrywa serce Źródło: Fot. Instagram/mjakmilosc.official

Kasia Cichopek bezsprzecznie jest twarzą hitowego serialu TVP "M jak miłość", który już od wielu lat cieszy się ogromną popularnością. Aktorka dała się poznać jako osoba wyjątkowo uśmiechnięta o przyjaznym usposobieniu, na jaw  wyszło jednak, że kobieta prywatnie zmaga się z prawdziwym, rozrywającym serce dramatem.

Kasia Cichopek swoją karierę telewizyjną rozpoczęła osiemnaście lat temu, kiedy postanowiła związać się z powstającym wtedy serialem "M jak miłość". Zapewne nie spodziewała się jeszcze tego, że decyzja ta całkowicie zmieni jej życie. Od tamtego czasu udało jej się zaistnieć w polskim show-biznesie, stać się jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich gwiazd i reprezentantką TVP. Przez te wszystkie lata Kasia Cichopek dała się poznać jako osoba wyjątkowo pozytywna, zawsze uśmiechnięta i miła. Kobieta zwykle unika większych kontrowersji, stara się nie mieszać w skandale medialne i uwielbia utrzymywać stały kontakt ze swoimi fanami poprzez media społecznościowe. Teraz na jaw wyszło jednak, że celebrytka w życiu prywatnym przechodzi przez prawdziwy dramat, którego woli publicznie nie ujawniać.

Kasia Cichopek przeżywa prawdziwy dramat

Zawsze uśmiechnięta Kasia Cichopek skrywa prawdziwy dramat dotyczący jej życia prywatnego. Kobieta od dziesięciu lat jest żoną Marcina Hakiela, z którym ma dwójkę dzieci, lecz nie zawsze wszystko układa im się tak, jak mogliby sobie wymarzyć. - Byliśmy zgodni do tego momentu - wyznała aktorka. Tym momentem było pogorszenie się kursu franka szwajcarskiego, co nałożyło się z czasem narodzin ich syna. Szybko okazało się, że kobieta musiała siedzieć w domu i opiekować się dziećmi, podczas gdy jej mąż często i chętnie spotykał się ze znajomymi i balował na mieście. - W pewnym momencie poczułam się przytłoczona nową rzeczywistością - wyznała w rozmowie z portalem Wp.pl.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dalej także nie było wesoło

Kasia Cichopek często określana jest przez znajomych i bliskich mianem pracoholiczki, która nie może sobie wyobrazić dłuższego czasu bez serialowego planu. Tak było i tym razem, kiedy zaledwie 6 tygodni po urodzeniu dziecka zdecydowała się powrócić do pracy. Decyzja ta bardzo nie spodobała się jej mężowi, a związek zawisł na włosku. - Mamy dzieci i choćby dla nich warto się starać - wyznała celebrytka. Jak teraz sama podkreśla, to synek i córeczka są motorem napędowym tego związku, jednak warto walczyć o prawdziwą miłość, która ich spotkała.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Uwielbiany gwiazdor TVN jest ciężko chory! Nie ma pieniędzy na leczenie
  2. M jak miłość online za darmo. Gdzie obejrzeć?
  3. Znaki zodiaku, które mają nosa do interesów! Wróży się im duże pieniądze
  4. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?
  5. Gessler przyznała się do ciężkiej choroby! Widać ją na jej twarzy
Następny artykuł