Kasia Cichopek odejdzie?! Fani są przerażeni

Kasia Cichopek odejdzie?! Fani są przerażeni Źródło: screen/youtube/przeAmbitniPL

Kasia Cichopek to bez wątpienia jedna z ulubionych i najsympatyczniejszych kobiet polskiego show-biznesu. Kobieta jest jedną z głównych twarzy TVP, a przez wszystkie lata swojej kariery zdobyła zaufanie milionów Polaków. Teraz jednak pojawiła się wstrząsająca informacja, która wprawiła w osłupienie wszystkich fanów. 

Kasia Cichopek swoją spektakularną karierę rozpoczęła w 2000 roku, kiedy postanowiła związać się z raczkującym wtedy serialem TVP - "M jak miłość". Z pewnością nie spodziewała się, że ta przygoda będzie trwała tak wiele lat, a ona sama stanie się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci stacji. Kobieta dzięki swojemu uśmiechowi nieschodzącemu z twarzy oraz wyjątkowej otwartości do innych ludzi i fanów szybko zdobyła wielkie uznanie i sympatię Polaków. Wielokrotnie okrzykiwano ją mianem najsympatyczniejszej postaci polskiego show-biznesu, teraz jednak dojść może do czegoś strasznego. Pojawiły się spekulacje, zgodnie z którymi Kasia Cichopek może odejść na naszych oczach.

Kasia Cichopek odejdzie z "M jak miłość" i zakończy karierę?

W związku z trzecią ciążą Zduńskiej słychać było wiele głosów, że Telewizja Polska dąży do zakończenia współpracy z aktorką, której postać miałaby rzekomo umrzeć przy porodzie. To, że Kasia Cichopek odejdzie po kilkunastu latach pracy na planie, dla wielu osób wydaje się całkowicie niemożliwe. Tymczasem okazuje się, że w tych plotkach może być wiele prawdy - kobieta w ostatnim wywiadzie sama przyznała, że zamierza ograniczyć pracę zawodową, by poświęcić się dorastającym dzieciom. - Dzieciaki rosną bardzo szybko i to jest moja największa refleksja, że ten czas nam szybko ucieka i trzeba go, jak najwięcej poświęcić dzieciaczkom, więc cieszę się, że ograniczyłam trochę swoją pracę zawodową, że mogę być więcej w domu - mówiła w rozmowie dla agencji "Newseria Lifestyle".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani są przerażeni i nie wiedzą, co o tym myśleć

Choć nie pojawiły się jeszcze żadne informacje potwierdzające to, że Kasia Cichopek miałaby odejść z "M jak miłość", fani są przerażeni perspektywą serialu bez niej. - Nie, M jak miłość bez Kingi totalnie nie będzie miało sensu. Ona po prostu nie może odejść, jest ikoną tego serialu! - oburza się fanka. - Kasiu nie rób nam tego, bez ciebie ten serial się skończy. Może występuj rzadziej, ale nie pozwól uśmiercić Kingi - prosi kolejna osoba. - To dla ciebie oglądam TVP, nie możesz zakończyć kariery. Bez ciebie na ekranie to już nigdy nie będzie to samo - pisze internauta. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Fanki „M jak Miłość” są wściekłe. Ich bożyszcze wbije ukochanej nóż prosto w serce
  2. Kryzys w Zakopanem przed Sylwestrem w TVP! Tysiące wściekłych turystów
  3. Anna Mucha: wiek gwiazdy szokuje. Aktorka wygląda dużo młodziej!
  4. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
  5. Gessler bardzo drogo się ceni. Czyste szaleństwo, kogo stać na takie luksusy?!
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu