Kasia Cichopek UPODLONA na planie M jak Miłość przez ochroniarza! To NIE było wyreżyserowane

Kasia Cichopek UPODLONA na planie M jak Miłość przez ochroniarza! To NIE było wyreżyserowane Źródło: fot. Youtube

Kasia Cichopek to aktorka, która z serialem M jak Miłość związana jest prawie od samego początku jego emisji. Ostatnio gwiazda, mimo swojego oddania produkcji, została na planie poniżona.

Kasia Cichopek w Kingę Zduńską z M jak Miłość wciela się od wielu lat. Aktorka jest przywiązana do produkcji, tym bardziej musiała poczuć się upodlona po tym, jak na planie serialu bardzo źle się w stosunku do niej zachowano.

Kasia Cichopek została źle potraktowana

Kiedy Cichopek postanowiła skorzystać z przysługującej aktorom przerwy między nagraniami, wydarzyła się bardzo nieprzyjemna sytuacja. Aktorka wracała ze spa, kiedy okazało się, ze ochroniarz nie zamierza wpuścić jej z powrotem na plan zdjęciowy! Jej zdziwienie musiało być kosmiczne. To wszystko przez to, co Cichopek miała na twarzy. - Moje mizianie przestało przerwane nagłym telefonem kierownika planu, że jest przyspieszenie i jestem potrzebna pół godziny wcześniej. Miałam do wyboru nałożyć maseczkę, albo jej nie nakładać. Wybrałam tę pierwszą opcję, dzięki czemu wilk syty i owca cała: jestem na planie na czas, a buzia przy tym nawilżona. A i jeszcze jedno. Pan na ochronie mnie nie poznał i nie chciał mnie wpuścić - Cichopek zwierzyła się fanom na swoim Instagramie. Naprawdę myślicie, że aktorka była tak bardzo nie do poznania, że ochroniarz jej nie skojarzył? W końcu na planie pojawia się od tylu lat, że to conajmniej "dziwne". Produkcja M jak Miłość powinna bardziej dbać o gwiazdy, na których zbudowała popularność serialu. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dodę czeka operacja! Piosenkarka nie ma wyjścia, jest załamana
  2. Kożuchowska ma nową pracę. Nie uwierzycie, co teraz będzie robić
  3. Lincz na Dzień Dobry TVN. Widzowie nie pozostawiają suchej nitki
  4. Zdruzgotana gwiazda M jak Miłość przerwała milczenie! „Strasznie cierpiał, to było ostatnie pożegnanie”
  5. Beata Kozidrak w okropnym stanie. Śmierć brata zburzyła jej świat
Źródło: swiatseriali.interia.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News