"M jak miłość" zniszczyło jej życie? Szokujące słowa Cichopek

"M jak miłość" zniszczyło jej życie? Szokujące słowa Cichopek Źródło: screen/youtube/Plejada

Kasia Cichopek to jedna z najsympatyczniejszych twarzy Telewizji Polskiej, która od samego początku swojej kariery kojarzona jest z serialem "M jak miłość". W najnowszym wywiadzie jednak aktorka powiedziała coś zaskakującego, w co ciężko będzie uwierzyć wszystkim fanom. Jej życie mogło wyglądać zupełnie inaczej. 

Kasia Cichopek całą swoją karierę oparła na kultowym serialu TVP "M jak miłość", do którego obsady dołączyła jako jedna z pierwszych postaci. Z pewnością nie przypuszczała, że to właśnie ta produkcja ukształtuje jej dalsze życie zawodowe oraz karierę, a przygoda z Telewizją Polską trwać będzie jeszcze kilkanaście długich lat. Mogłoby się wydawać, że Kasia Cichopek spełniła wszystkie marzenia, które może mieć przeciętna osoba - popularność, sławę, ogromne pieniądze i miliony fanów. Teraz jednak okazuje się, że "M jak miłość" mogło zniszczyć jej życie - ostatni wywiad całkowicie wstrząsnął fanami.

Kasia Cichopek ogranicza swoją karierę

Jako największa gwiazda "M jak miłość", Kasia Cichopek do tej pory niemalże cały swój czas poświęcała na doskonalenie swojej gry aktorskiej oraz kształtowanie swojej bohaterki. Po wielu latach i założeniu rodziny kobieta jednak nieco zmieniła swoje spojrzenie na świat i w ostatnim czasie coraz częściej mówi o ograniczeniu kariery i poświęceniu się bliskim. - Ja mam ostatnio duże poczucie bezpieczeństwa, spełnienia, radości domowej. Dzieciaki rosną strasznie szybko, i to jest moja największa refleksja, że ten czas nam szybko ucieka i trzeba jak najwięcej go poświęcić dzieciaczkom. Cieszę się, że ograniczyłam trochę swoją pracę zawodową, że mogę być więcej w domu - mówiła w rozmowie z "Faktem". To jednak niejedyne wstrząsające wyznanie, na które zdecydowała się Kasia Cichopek.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"M jak miłość" zrujnowało życie Kasi Cichopek?

Dla większości z nas Kasia Cichopek jest wyłącznie aktorką, której całym głównym zadaniem jest gra w t "M jak miłość", tymczasem okazuje się, że gdyby nie ten serial, wszystko mogłoby się potoczyć zupełnie inaczej. - Z wykształcenia jestem psychologiem, więc myślę, że miałam i mam zawsze plan B - zdradziła. Czyżby "M jak miłość" zrujnowało jej życie? Może gdyby rozpoczęła karierę związaną z zawodem, nie musiałaby po latach uświadamiać sobie wartości życia i gwałtownie ograniczać pracy, a wszystko poświęciła dzieciom od samego początku? Z pewnością nie narzekała by wtedy również na brak ofert i klientów, dzięki którym cieszyłaby się dostatnim życiem. Okazuje się, że jedna decyzja z młodości ukształtowała całe jej życie, miejmy jednak nadzieję, że nagle nie zdecyduje się na porzucenie serialu. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Nigdy byście się nie domyślili! Wiek Barbary Kurdej-Szatan to totalne zaskoczenie
  2. Szokujące wyznanie Czytelnika: "Ta jędza wrobiła mnie w DZIECKO! Nie zapłacę ani grosza"
  3. Uwielbiana gwiazda „Na Wspólnej” niknie na naszych oczach! Fani przerażeni
  4. Lewandowska właśnie wróciła z Dubaju. Musiała szybko jechać do Warszawy
  5. Tadeusz Rydzyk wchodzi do polityki! Co uważają o tym Polacy?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News