Kasia Cichopek na intymnych zdjęciach z mężem! Internet oszalał
Patryk Przybyłowski - 21 Września 2018

Kasia Cichopek na intymnych zdjęciach z mężem! Internet oszalał

Kasia Cichopek należy do niewielkiej grupy gwiazd show biznesu, które bardzo mocno cenią swoją prywatność. Aktorka stara się, aby życie jej najbliższych nie było tematem dla mediów i mogli oni swobodnie czuć się w życiu rodzinnym. Jednak tym razem gwiazda zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy w związku z ważnym wydarzeniem w jej życiu.

Kasia Cichopek nie gustuje w rozpowiadaniu na prawo i lewo o swoim prywatnym życiu. Dlatego też każda informacja, którą zdecyduje się podzielić ze światem jest dla fanów na wagę złota. Tym bardziej internauci zwrócili swoje oczy na instagramowy profil Cichopek, na którym podzieliła się intymnymi zdjęciami ze swoim mężem.

Kasia Cichopek na intymnych zdjęciach z mężem

Kasia Cichopek poznała swojego przyszłego męża na planie "Tańca z Gwiazdami". Aktorka stała się gwiazdą drugiej edycji programu, którą udało jej się zwyciężyć z Marcinem Hakielem. Trzy lata później, dokładnie 20 września 2008 roku, para powiedziała sobie sakramentalne "tak". Aktorka wraz z mężem postanowili hucznie uczcić wypadającą wczoraj dziesiątą rocznicę ślubu. Ku uciesze fanów, Kasia Cichopek postanowiła podzielić się na Instagramie zdjęciami z uroczystej rocznicowej kolacji. - Na górze róże na dole fiołki a my się kochamy jak dwa Aniołki. 10 lat oficjalnie razem! (13 nieoficjalnie). Love you @marcinhakiel - można przeczytać w opisie pod galerią zdjęć na oficjalnym profilu znanej aktorki. Fani nie kryją podziwu dla pary i zachwycają się przedstawionymi zdjęciami. - Pięknie, dużo miłości na kolejne lata. Pani Kasiu, tyle lat razem a mąż wpatrzony w Panią jak na początku znajomości - pisze jedna z internautek.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ- I można? Można! I tylko podziwiać! Pomimo sławy, pomimo tyłu osób wokoło, pomimo pracy i czasami braku czasu nie odpuszcza się i nie wymienia na inny "model" tylko pielęgnuje się miłość i małżeńską przysięgę tak jak Oni! Brawo! - dodaje kolejna komentująca. - Pamiętam, jak rodziła się tą Wasza miłość na ekranie w programie Taniec z Gwiazdami. Niby tak niedawno, a to już tyle lat. Cudownych dalszych wspólnych lat - dodaje kolejny użytkownik Instagrama.

Przetrwali pomimo kryzysu

Mimo że Katarzyna Cichopek nigdy nie chciała zdradzić szczegółów, to media donosiły, że podczas tych dziesięciu lat zdarzały się w jej związku również chwile zwątpienia. Kryzys małżeński miał głównie dotyczyć problemów finansowych pary, która zmagała się z dużym kredytem zaciągniętym na poczet nowego domu. Aktorka jednak nie traciła pozytywnego nastawienia do życia i cały czas starała się patrzeć w przyszłość w kolorowych barwach. - Ja i Marcin ciężko pracujemy i cieszymy się sobą. Mąż otworzył nowe oddziały swojej akademii tańca. Razem idziemy do przodu. Jest dobrze i niech tak zostanie - powiedziała Katarzyna Cichopek.kasia cihopek instagram.com/katrzynacichopekZOBACZ TAKŻE
  1. Wyrodna matka głodziła dziecko. Kobieta nie czuje się winna
  2. Kotulanka miała szansę przeżyć, gdyby ktoś zwrócił uwagę na ten pozornie błahy objaw
  3. Andrzej Morozowski przeszedł ciężką operację! Fani dziennikarza zmartwieni
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News