Kasia Cichopek rozwścieczyła fanów. Padły poważne zarzuty

Kasia Cichopek rozwścieczyła fanów. Padły poważne zarzuty Źródło: Instagram/Kasia Cichopek

Kasia Cichopek rozwścieczyła fanów, którzy dali upust swojej frustracji na Instagramie aktorki. Pod ostatnią publikacją dosłownie zawrzało. Po tak nieprzyjemnych komentarzach aktorce musiało zrobić się naprawdę przykro.

Kasia Cichopek to popularna gwiazda TVP, choć wielu zarzuca jej często brak aktorskich umiejętności. Swoją popularność zdobytą dzięki roli w "M jak miłość" aktorka wykorzystuje m.in. w social mediach. Często reklamuje tam produkty przeróżnych marek. Pod ostatnim promocyjnym zdjęciem internauci wytknęli aktorce oszustwo. Będzie musiała się z tego jakoś wytłumaczyć. Przy okazji usłyszała też kilka gorzkich słów na temat swojego talentu.

Kasia Cichopek została przez internautów brutalnie zaatakowana

Na Instagramie pod ostatnim zdjęciem gwiazdy TVP dosłownie zawrzało. Aktorka na najnowszej fotografii reklamuje m.in. żele pod prysznic, które świetnie "oczyszczają skórę", a to wszystko "dzięki delikatnym składnikom" (cytaty zaczerpnięte z opisu fotografii). Rozwścieczona internautka widząc kolejny post Kasi Cichopek reklamujący produkty dosłownie wyszła z siebie. Nie mogła przejść obok kolejnej reklamy w wykonaniu aktorki. Kobieta, choć nie mówiła w komentarzu o sobie, to z jej treści wynika, że mogła poczuć się oszukana. Gorzko wypowiedziała się przy okazji także o talencie aktorki.

 - Pani Katarzyno, na Majorce to pojechała piani odpoczywać, czy prowadzi tam pani mini bazarek dla naiwnych. Sukieneczki, kremiki, żele. Brakuje jeszcze pełnego zestawu kosmetyków do makijażu, który pani tak ochoczo reklamowała. A ten trik do malowania i wydłużania rzęs dla niskich dziewczyn to już mistrzostwo. No cóż, jeśli z pani aktorka żadna, sprzedawczynią byłaby pani pierwsza klasa - napisała oburzona kobieta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po niej w komentarzach dołączyły kolejne instagramowiczki.

 - Bardzo panią lubię. Lubię odwiedzać pani Instagram. Zdjęcia przepiękne, ale te reklamy produktów szczerze mówiąc przyprawiają mnie o mdłości (...) - brzmi kolejny komentarz atakujący aktorkę.

 - Dałam się Pani namówić i żałuję. W ogóle mi nie służą - napisała zasmucona internautka.

 - Ah! Te reklamy, dzięki którym można wyjechać na wycieczkę. Ble - czytamy.

Czy do tych oskarżeń Kasia Cichopek wkrótce się ustosunkuje? Na jej oświadczenie trzeba będzie jeszcze poczekać.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda ''Wojny domowej'' miała męża TYRANA. Córka zostawiła ją w ciężkiej chorobie, zmarła w samotności
  2. Uwielbiany piosenkarz pokazał PARTNERA!! Jego ujawnienie to szok dla wszystkich, kobiety traciły dla niego głowę. Są wściekłe
  3. Gdzie mieszka Boczek z Kiepskich?! Będziecie w wielkim szoku
  4. Narzeczony zdradził Malwinę z jej siostrą. Zrewanżowała się w nietypowy sposób
  5. Zaskakujące słowa Rozenek do męża. "Niech się dowiedzą, jak mnie tłamsisz"
  6. Wszystko poszło nie tak. Ludzie zamarli, niektórzy zaczęli piszczeć, Doda miała wypadek podczas występu na żywo

Źródło: Instagram

Następny artykuł