Wiadomo, ile Kasia Cichopek zarabia w "M jak miłość". Tego mało kto się spodziewał

Wiadomo, ile Kasia Cichopek zarabia w "M jak miłość". Tego mało kto się spodziewał Źródło: instagram.com/katarzynacichopek/

Kasia Cichopek to jedna z najbardziej znanych twarzy "M jak miłość". W serialu gra już lwią część swojego życia, ale dopiero niedawno wyszły na jaw dokładne zarobki aktorki. Nikt nie spodziewał się takiej kwoty.

Kasia Cichopek niekwestionowanie jest osobą, która przychodzi na myśl na hasło "M jak miłość. To już ikona tego serialu, w którym gra od 2000 roku, czyli od pojawienia się go na antenie TVP2. Ilona Łepkowska nie widzi nikogo innego, kto mógłby zagrać postać Kingi Zduńskiej. Ale ile właściwie dostaje Kasia za dzień na planie filmowym? Każdy spodziewałby się innej kwoty!

Kasia Cichopek lubi swoją rolę w serialu

Aktorka lubi wcielać się w rolę Kingi Zduńskiej. Każdy dzień na planie to dla niej wyzwanie, a za bycie dyspozycyjną dostaje od produkcji 2 tysiące złotych. Oczywiście za jeden dzień pracy. W zależności od wątków w serialu i toczącej się akcji, zarobki mogą wyglądać różnie. Jak na 19 lat pracy przy jednej produkcji to... bardzo mało, zważywszy na to, jakie kwoty dostają jej serialowe koleżanki

Kasia Cichopek jednak nie musi martwić się o zarobki, ponieważ dodatkowe wpływy zapewnia jej reklamowanie na Instagramie produktów marek takich jak Hello Body, Femipharma, Dumel, Dysonhair, Natural Mojo i wiele innych, np. odzieżowych. Do tego dochodzą też sumy z grania w teatrach oraz dochody z prowadzenia szkoły tańca wraz z mężem. Na konto Kasi może wpływać nawet kilkanaście tysięcy miesięcznie.

Jak wyglądają zarobki Kasi na planie w porównaniu do innych aktorów?

Okazuje się, że Kasia to jedna z najsłabiej zarabiających znanych aktorek! Warto przyjrzeć się zarobkom innych aktorek. Małgorzata Socha, która jest bardzo rozpoznawalna, za dzień pracy na planie "Przyjaciółek" dostaje do ręki 7,5 tysiąca złotych. Musi to pogodzić z planem "Na Wspólnej", na którym równie dużo zarabia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kolejną gwiazdą "M jak miłość" jest Barbara Kurdej-Szatan, która za zjawienie się na planie dostaje 4 razy więcej pieniędzy od Kasi. 8 tysięcy to stała stawka za jej dzień zdjęciowy. Wielką wygraną jest Małgorzata Kożuchowska, która za pracę na planie "Drugiej szansy" dostała nawet 15 tysięcy złotych. Teraz jej zarobki w "Rodzince.pl" to 7 tysięcy za dzień.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Była największą SEKSBOMBĄ PRL-u! Jej wymiary to 110-58-84, polscy mężczyźni szaleli na jej punkcie, a kobiety nienawidziły
  2. Kobieta trafiła do szpitala z silnym bólem brzucha. Gdy lekarze zobaczyli co ma w środku, zamarli z przerażenia
  3. Pijesz kawę? Ta informacja zwali cię z nóg
  4. Marcinkiewicz wpadł po same uszy. Po jego ostatnich słowach, była żona składa pozew
  5. Nie żyje znany dziennikarz TVP. Przygnębiające doniesienia
  6. Tak wygląda grób ojca Dawidka tydzień po pogrzebie. Posępny widok

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News