Przecież on ma dopiero 10 lat. Zdumiewające doniesienia o synu Kasi Cichopek

Przecież on ma dopiero 10 lat. Zdumiewające doniesienia o synu Kasi Cichopek Źródło: Instagram/katarzynacichopek

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel opowiedzieli ostatnio o tym, jak idzie im wychowywanie swojego 10-letniego dziecka. Para przyznała się, że ich syn jest w "tym wieku" i zaczął interesować się kwestiami damsko-męskimi. Oni sami mają do tego dość unikalne podejście, które wielu fanów może bardzo zszokować.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel uważani są za najbardziej trwałą parę polskiego show biznesu. Na planie "Tańca z gwiazdami" połączyło ich płomienne uczucie i od 2005 roku są razem. Ich ślub wzruszył tysiące fanów. Razem przeszli bardzo wiele - byli między innymi zmuszeni sprzedać swój ukochany dom w Wilanowie i przeprowadzić się do o wiele mniejszego mieszkania w Warszawie ze względu na kłopoty finansowe związane ze szkołą tańca Marcina Hakiela.

Jednak to nie osłabiło ich związku. Razem wychowują też dziesięcioletniego już syna. To trudny wiek, w którym dzieci zaczynają na poważnie interesować się światem zewnętrznym. Ostatnio sławna para podzieliła się z fanami tym, jak traktują jego zainteresowanie kwestiami damsko-męskimi.

Kasia Cichopek rozmawia z dziesięcioletnim synem o seksie

Para przyznaje, że postanowili, że w ich rodzinie nie będzie tematów tabu. Postawili na szczerość i mają nadzieję, że dzięki temu ich syn będzie miał nieco łatwiejszy okres dorastania - nie będzie bowiem zmuszony odkrywać niektórych rzeczy na własną rękę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Rozmawiamy z nim już od dłuższego czasu. Sam jest zainteresowany. On wchodzi w taki etap, że poznaje różne rzeczy - powiedział w rozmowie z mediami Marcin Hakiel.

Kasia Cichopek przyznaje, że bardzo jej zależy, aby jej syn nigdy nie postrzegał seksu jako czegoś nienaturalnego czy obcego.

- To nie powinno być coś tabu, tylko coś co naturalne, ludzkie - dodała od siebie.

To kontrowersyjna, ale coraz bardziej popularna decyzja

W obliczu ostatnich dyskusji na temat edukacji seksualnej w szkołach ciężko się dziwić, że wielu rodziców, w tym także tych słwnych, postanawia brać sprawy we własne ręce. Nie chcą zdawać się na pedagogów i na to, co oni będą mieli ich dzieciom na ten temat do powiedzenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Zmarła samotna i zapomniana. Była uwielbianą pogodynką TVP
2. Widzowie TVP czekali na jej występ cały dzień. Reprezentantka Polski rozsadziła Eurowizję, nagranie w sieci

mo tego w internecie pojawiły się głosy, że być może to za wcześnie i dziesięcioletni chłopiec może na takiej szczerości swoich rodziców ucierpieć. Ciężko jednak zaprzeczyć temu, że to wiek, w którym bliskie relacje rówieśnicze często prowadzą do wymiany informacji na różne tematy - włącznie z tymi, o których rodzice czasami nie chcą rozmawiać.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Genialnie prosty przepis na pyszne pieczone ziemniaki, takich jeszcze nigdy nie jadłeś. Sekretem jest popularna przyprawa, wszystko zmienia
  2. Mimo wielu ostrzeżeń bez rękawiczek dotknęła ciężko chorego kota. Nikt nie mógł przewidzieć, jak to się skończy
  3. Tak wyglądają rodzice Viki Gabor i jej siostra. Mamy ich zdjęcia
  4. Odkopano niezwykłe zdjęcie Rydzyka z młodości, nie wygląda jak ksiądz. Tajemnicza historia redemptorysty
  5. Masz jeszcze tylko 6 dni! Potem 300 zł PRZEPADNIE na dobre

źródło: pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News