Mąż Kasi Cichopek w końcu pokazał twarze dzieci. Widok odebrał fanom mowę

Mąż Kasi Cichopek w końcu pokazał twarze dzieci. Widok odebrał fanom mowę Źródło: Instagram.com katarzynacichopek

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel poznali się na planie "Tańca z gwiazdami", a w 2008 roku powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Małżeństwo wspólnie wychowuje dwójkę dzieci - Adama i Helenę. Do tej pory unikali pokazywania swoich pociech w mediach, jednak niedawno mąż aktorki zrobił wyjątek.

Kasia Cichopek poznała swojego przyszłego męża na planie popularnego telewizyjnego show "Taniec z gwiazdami". Aktorka i tancerz doczekali się dwójki dzieci, jednak do tej pory starali się chronić je przed mediami. Niedawno gwiazdor zrobił jednak wyjątek i pokazał twarze rodzeństwa.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel mają dwójkę dzieci

Popularna para w czasie kwarantanny stała się jeszcze bardziej aktywna w mediach społecznościowych. Zarówno Kasia Cichopek, jak i jej mąż, niemal codziennie publikują nowe treści w sieci i stale utrzymują kontakt ze swoimi fanami, m.in. na Instagramie. Choć oboje chętnie pokazują się w mediach i opowiadają o swoim prywatnym życiu, do tej pory starali się raczej chronić wizerunek swoich dzieci, Adama i Heleny. Z okazji minionego Dnia Ojca Marcin Hakiel postanowił zrobić wyjątek.

Znany tancerz opublikował w sieci zdjęcie ze swoimi dziećmi, a fani byli zaskoczeni rodzinną fotografią, która pojawiła się zarówno na jego Instagramie, jak i na profilu jego żony, Kasi Cichopek.

- Bycie tatą to jedna z najważniejszych ról w moim życiu! Dzieci zmieniają perspektywę patrzenia na świat, nadają życiu sens... Najlepszego dla wszystkich tatuśków - napisał Marcin Hakiel w opisie swojej fotografii z dziećmi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż Kasi Cichopek udostępnił w sieci zdjęcie z córką i synem

Fani są zachwyceni zdjęciem Marcina Hakiela z córką i synem. Na fotografii cała trójka pozuje na plaży. Przezorny gwiazdor zasłonił jednak oczy swoich dzieci rysunkiem okularów przeciwsłonecznych. Jak widać sławni rodzice wciąż dbają o to, by wizerunek ich pociech był bezpieczny.

Dzisiaj grzeje: 1. RMF ujawniło wyniki badań kierowcy feralnego autobusu. Nie mieści się w głowie, prawda jest przerażająca

2. Wystartowały kontrole maseczek w komunikacji miejskiej. Kary za brak są wręcz astronomiczne

Pod nową fotografią tancerza pojawiły się zachwycone komentarze od internautów, a jeden z nich zostawiła nawet sama Katarzyna Cichopek, która wyraziła opinię, że jej mąż jest "najlepszym tatą na świecie".

- Super rodzinka. Świetnie wyglądasz z dzieciakami. Słodki widok - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdumiewające zastosowanie ogórka. Nie uwierzysz, co nim zastąpisz
  2. Adam Małysz w końcu przerwał milczenie. Ujawnił przed tysiącami fanów, jak się czuje, współczujemy
  3. Rozpaczliwy apel gwiazdora "Na dobre i na złe". Potrzebna jest pilna pomoc, na jego rodzinę spadł bolesny cios
  4. Smutne, co spotkało Rozenek podczas spaceru z Heniem. Konieczna była akcja ratunkowa, do stawu wpadł pies gwiazdy
  5. Zapłacił w sklepie banknotem 200 zł i wyszedł. Kasjer przyjrzał się bliżej i aż go zmroziło, natychmiast wyciągnął telefon
  6. Nie żyje 37-letni Grzegorz. Na jaw wyszły szczegóły z jego życia, przeżył istne piekło

Źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News