Kasia Cichopek zabłysnęła niezwykłym wyczuciem stylu. Pokazała się w swetrze, który każda kobieta powinna mieć w szafie na jesień 2019

Kasia Cichopek zabłysnęła niezwykłym wyczuciem stylu. Pokazała się w swetrze, który każda kobieta powinna mieć w szafie na jesień 2019 Źródło: instagram/katarzynacichopek/

Kasia Cichopek po raz kolejny udowodniła, że świetnie zna się na modzie. Jej stylizacje często wywołują pozytywne wrażenie wśród obserwatorów i tym razem nie było inaczej. Aktorka pokazała się w swetrze, który bez wątpienia jest "must have" tej jesieni.

Kasia Cichopek aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, regularnie publikując nowinki ze swojego życia. Zdecydowanie częściej są to jednak ciekawostki zawodowe, a nie osobiste. Nie brakuje również wstawek modowych, co jej obserwatorom bardzo się podoba. Aktorka lubi dzielić się swoimi stylizacjami, czym inspiruje wszystkie fanki. Kasia świetnie zna się na aktualnych trendach i bacznie śledzi świat mody. 

Kasia Cichopek ma niebywałe wyczucie stylu. Ten sweter każda kobieta powinna mieć w swojej szafie. 

Na Instagramie gwiazdy "M jak miłość" pojawiło się zdjęcie prosto z plaży, na którym wcale nie pozowała w kostiumie kąpielowym. Aktorka wybrała strój adekwatny do jesiennej aury i zaprezentowała się w długiej, zielonej spódnicy, czarnych butach za kostkę i szarym swetrze typu oversize, który luźno opadał na jedno ramię. 

- Jak ja kocham nasze polskie morze! O każdej porze roku. Nawet chyba wolę na jesieni, wtedy jestem na plaży prawie sama - podpisała. 

To jednak nie opis aktorki zwraca przykuwa największą uwagę, a właśnie jej sweter. Wyraźnie widać, że Kasia zna się na modzie i śledzi wszystkie modowe nowinki, bo taki sweter to największy trend tegorocznej jesieni. Z całą pewnością każda kobieta powinna się w niego zaopatrzyć, gdyż jak możemy zauważyć, idealnie sprawdza się w zestawieniu nie tylko z jeansami, ale również ze spódnicą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Fani komentują

Obserwatorzy gwiazdy TVP od razu ruszyli do komentowania. Chyba nikogo nie zdziwi fakt, że tak, jak za każdym razem, stylizacja Kasi przypadła im do gustu i posypały się same miłe słowa. 

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska nie chorowała jedynie na raka. Po latach na jaw wyszły PRZERAŻAJĄCE szczegóły

2. Andrzej Duda o wyborach prezydenckich: "Ktoś, kto czegokolwiek czy kogokolwiek się boi, nie może być Prezydentem"

- Zawsze Piękna i Uśmiechnięta - czytamy. 

- Śliczna - komplementuje fanka. 

- Cudnie - dodaje kolejna. 

- Kasia Jesteś super, kocham Cię śliczna - dodaje jeszcze inna. 

Najlepsze newsy dnia:

  1.  Andrzej Duda na uroczystości rzucił żartem o LUDOŻERCACH. Ludzie oniemieli
  2. Uwielbiana aktorka ciężko choruje. „Zaczęłam przygotowywać się do śmierci”
  3. Fotografowi zrobiło się słabo, jak zobaczył pannę młodą. Nie znał jej, ale rzucił się na jej męża z pięściami, wszyscy przyznają mu racje
  4. Radykalna zmiana rewaloryzacji najniższych emerytur. Wiadomo, ile w 2020 dostaną najubożsi seniorzy
  5. Tuż po ślubie ksiądz powiedział młodej parze tak bezczelne słowa, że wszystkich zamurowało. Iza aż się popłakała

Źródło: instagram 

Następny artykuł