Kasia Cichopek skrzętnie ukrywała to przed mediami. Poważny kryzys dotknął jej małżeństwo

Kasia Cichopek skrzętnie ukrywała to przed mediami. Poważny kryzys dotknął jej małżeństwo Źródło: instagram/katarzynacichopek/

Kasia Cichopek regularnie publikuje w mediach społecznościowych fotografie, które dotyczą nie tylko jej życia zawodowego, ale również prywatnego. Chętnie pozuje do nich z mężem, pokazując tym samym, jak silne jest między nimi uczucie. Obraz istnej sielanki i idealnego związku przysłonił jednak istotny fakt, który najwyraźniej celebrytka chciała skrzętnie ukryć.

Choć Kasia Cichopek chętnie dzieli się smaczkami ze swojego życia rodzinnego, zdecydowanie woli pokazywać tylko przyjemne momenty, a te, które mogłyby rzucać złe światło na jej małżeństwo, zachowuje dla siebie. Nic zatem dziwnego, że przez tak długi czas nikt nie wiedział o tym, że w jej związku pojawił się poważny kryzys. 

Kasia Cichopek była bliska rozwodu? 

Gwiazda serialu "M jak miłość" i tancerz Marcin Hakiel od dnia, w którym się poznali, zdawali się wręcz dla siebie stworzeni. Od razu między nimi zaiskrzyło, co w mgnieniu oka przerodziło się w coś poważniejszego. Fani celebrytki chętnie śledzili rozwój ich związku, który wydawał się wręcz idealny. Wszystko wskazywało na to, że ci nigdy się nie kłócili, a gdy do sprzeczek dochodziło, natychmiastowo znajdywali rozwiązanie, a ich uczucie nigdy nie słabło. 

Dopiero po wielu latach wyszło na jaw, że małżeństwo gwiazdy przechodziło poważny kryzys i Kasia Cichopek omal nie została rozwódką. Jak donoszą media, w 2012 roku para wdała się w konflikt i długo nie potrafiła znaleźć rozwiązania. Emocje wręcz sięgały zenitu, a Marcin postanowił wyprowadzić się z domu. Nie wykluczone, że od ostatecznej decyzji o zakończeniu związku dzieliło ich naprawdę niewiele. Artystka zdradziła, że tylko ślub był wstanie utrzymać ich przy sobie. 

- Mieliśmy z Marcinem gorsze chwile i gdybyśmy nie mieli ślubu, łatwiej byłoby zakończyć to wszystko jednym cięciem - mówiła wówczas celebrytka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ciężka droga i szczęśliwe zakończenie 

Mimo tak poważnego kryzysu, zakochani doszli do porozumienia i od tego momentu uchodzą za najlepiej dobraną parę polskiego show-biznesu. Wyraźnie widać, że te kilka niepowodzeń umocniło ich w przekonaniu, że są dla siebie stworzeni, a mimo upływu lat miłość wciąż ich łączy bardzo mocno. Kasia i Marcin nieustannie okazują sobie uczucia, podkreślając, jak ważni są dla siebie i pokazując, że nic nie jest wstanie zniszczyć tego, co sami zbudowali. 

  1. Uwielbiana aktorka była katowana przez partnera. Po jednym z pobić straciła słuch w jednym uchu. Przerażające fakty
  2. Córka Danuty Wałęsy przesadziła. To, co robiła przeszło najśmielsze oczekiwania. Potem zniknęła
  3. Krzysztof Jackowski mówi, gdzie policja ma szukać ZWŁOK Dawidka. Wstrząsające słowa jasnowidza
  4. Jakie ona ma nogi. Alicja Bachleda-Curuś kusi w obłędnej mini (FOTO)
  5. Te wakacje wywołają u nich traumę do końca życia. Nagle ich oczom ukazały się setki martwych zwierząt
  6. Piotr Adamczyk ukrywał to przed mediami. Aktor ostatnio wziął sekretny ślub, odbierze wam mowę na widok jego żony

Źródło: plejada

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu