Mąż Kasi Cichopek wydał pilne oświadczenie. Wszystko stało się jasne

Mąż Kasi Cichopek wydał pilne oświadczenie. Wszystko stało się jasne Źródło: instagram.com marcinhakiel

Kasia Cichopek nie znika ostatnio z pierwszych stron gazet. Wszystko za sprawą niepokojących informacji, jakie napływały ze strony tabloidów. Teraz jej mąż zdecydował się wydać oświadczenie.

Kasia Cichopek ma poważne kłopoty finansowe? To pytanie coraz częściej pada wśród fanów aktorki, do których dotarły niepokojące wieści. Ponoć szkoła tańca, którą gwiazda "Emki" prowadzi razem z mężem, nie prosperuje najlepiej, a przywiedziona do konieczności Kasia łapie każda współpracę, by nie doprowadzić do poważnych strat finansowych. Zarówno aktorka, jak i jej ukochany, jeszcze do niedawna wytrwale milczeli. Marcin Hakiel jednak nie wytrzymał i wydał pilne oświadczenie. 

Kasia Cichopek wciąż na językach. Jej mąż wydał oświadczenie 

Od kilku dni w świecie show-biznesu coraz więcej mówi się o rzekomych kłopotach finansowych gwiazdy TVP. Ponoć przez pandemię szkoła tańca Kasi i Marcina przestała przynosić zyski, dlatego aktorka miała zacząć masowo podejmować się wszystkich współprac z markami. 

- Walczą, by przetrwała. Zależy na tym zwłaszcza Marcinowi, dla którego jest ona jak trzecie dziecko. A Kasia go w tym wspiera całym sercem. Dokładają do niej każdy zarobiony grosz. Oboje z Kasią wiedzą, że w show-biznesie praca raz jest, a raz jej nie ma, dlatego chcą się zabezpieczyć i mieć nadal swoją szkołę - donosił informator "Rewii". 

Z każdą chwilą pogłoski przybierały na sile, a nikt tak naprawdę nie wiedział, czy Kasia rzeczywiście zmaga się z finansowymi problemami, bowiem i ona, i jej mąż, nie komentowali sprawy. W końcu to Marcin przerwał ciszę, publikując na swoim Instagramie oświadczenie, w którym jasno podkreślił, że obiegające kolorową prasę informacje są nieprawdziwe. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- W związku z kłamstwami rozpowszechnianymi na nasz temat przez tabloidowe media wskazujemy, że newsy dotyczące sytuacji finansowej naszej szkoły tańca są nieprawdziwe. Wbrew twierdzeniom, mimo pandemii, nasza szkoła tańca cały czas funkcjonowała, choć oczywiście w nowej, bezpiecznej dla naszych uczniów i tancerzy formule. Zanim powróciliśmy na taneczne sale, zrealizowaliśmy mnóstwo ciekawych projektów tanecznych. Spotkały się one z dużym zainteresowaniem naszych podopiecznych, a dla nas były niesamowitą przygodą i frajdą - wyjaśnił w oświadczeniu Marcin Hakiel. 

Dzisiaj grzeje: 1. Już od jutra. Wszystkich Polaków obejmie zniesienie uciążliwego zakazu

2. Pierwsze objawy wylewu krwi do mózgu. Łatwo pomylić je z innymi schorzeniami, rezultaty mogą być tragiczne

Tancerz podkreślił, że pandemia wcale nie wpłynęła niekorzystnie na ich działalność. 

- Nasz zespół, składający się z 40 utalentowanych ludzi, którzy nieprzerwanie pracują z nami, każdego dnia daje z siebie wszystko. Pandemia nie spowodowała, że stanęliśmy w miejscu, przeciwnie, dzięki wysiłkowi, jaki włożyliśmy w ciągu ostatnich miesięcy, możemy nadal, z sukcesem, funkcjonować na rynku - dodał. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jarosław Bieniuk pokazał nieznane zdjęcie zmarłej Anny Przybylskiej. Piłkarz powiedział słowa, które złamały nam serce (FOTO)
  2. 6-latek zaprosił 32 osoby na urodziny i nikt nie przyszedł. Żadnego dziecka nie powinna spotkać podobna przykrość
  3. Kinga Duda dostała list od 84-latka. Treść jest powalająca
  4. Mężczyzna dla żartów zrobił test ciążowy. Ujrzał wynik pozytywny i prawie zemdlał, prawda okazała się okrutna
  5. Mało kto ma pojęcie. Nie dostaniesz bonu turystycznego, jeśli nie zrobisz jednej rzeczy
  6. Już jutro rząd znosi uporczywe obostrzenie. Wielu bardzo się ucieszy, nie wszyscy jednak są zadowoleni

Źródło: Instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News