Kasia Cichopek się wygadała podczas wywiadu, chodzi o ciążę. Nie ma żadnych wątpliwości, rodzina szybko się nie powiększy

Kasia Cichopek się wygadała podczas wywiadu, chodzi o ciążę. Nie ma żadnych wątpliwości, rodzina szybko się nie powiększy Źródło: TRICOLORS East News

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel poznali się na parkiecie "Tańca z gwiazdami" i to właśnie tam narodził się jeden z najspokojniejszych i najtrwalszych związków w polskim show-biznesie. Para doczekała się dwójki dzieci, ale aktorka wciąż bombardowana jest pytaniami o to czy na świecie pojawi się kolejna pociecha. Zdecydowała się na zabranie głosu w tej sprawie.

Kasia Cichopek stworzyła z tancerzem rodzinę jak z obrazka i lubi się nią chwalić w mediach społecznościowych. Kwarantanna domowa sprawiła, że dzieci oraz zapracowani rodzice mieli wreszcie nieco więcej czasu dla siebie i aktorka bardzo to doceniła. Na pytania odnośnie kolejnej ciąży odpowiedziała w sposób jasny i stanowczy, rodzina szybko się nie powiększy.

Kwarantanna domowa pozwoliła Kasi Cichopek spędzić z dziećmi więcej czasu

Kasia Cichopek na co dzień ma kalendarz wypełniony po brzegi i trudno znaleźć w nim wolną chwilę na błogie lenistwo. Z racji światowej epidemii koronawirusa osoby pracujące w przemyśle rozrywkowym musiały udać się na przymusowy urlop, ale Kasia Cichopek nie należy do osób narzekających na ten stan rzeczy.

- Doceniliśmy wspólnie spędzony czas, którego z racji zobowiązań zawodowych często nam brakowało. Nasze dzieciaki tak szybko rosną! Uświadomiłam sobie, że za chwilę odstawią rodziców na boczny tor, dlatego to ostatni moment, by jeszcze robić coś razem - powiedziała w rozmowie z tygodnikiem "Flesz" Kasia Cichopek. W tym samym wywiadzie dobitnie pokazała co sądzi na temat plotek i pytań o kolejną ciążę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Kasia Cichopek jest szczęśliwą mamą

- Jestem mamą sześciorga dzieci! Mam dwoje własnych i czworo serialowych oraz dodatkowo piątkę chrześniaków. Spokojnie mogę otwierać małe przedszkole - odpowiedziała na pytanie odnośnie planów powiększenia rodziny, bo już niedługo jej dzieci zaczną mniej czasu poświęcać rodzicom. Kasia Cichopek sprawia wrażenie mamy ceniącej każdą chwilę spędzoną z dziećmi, ale rozumie jednocześnie, że życie toczy się określonymi torami i zupełnie normalne jest dorastanie pociech. Nie ma żadnych wątpliwości że wraz z Marcinem Hakielem nie planują na razie sprowadzania na świat kolejnego potomka.

Dzisiaj grzeje: 1. Pierwsza dama trafiła do szpitala z powodu koronawirusa. Wiadomo, jaki jest jej stan, smutne informacje przekazały media z Ukrainy

2. Nowotwór, który często mylony jest z innymi chorobami. Błąd może kosztować życie

Adam i Helenka to jej oczka w głowie

Spędzony razem czas na pewno pozwolił rodzinie Kasi Cichopek nadrobić czas stracony wcześniej z racji zawodu wykonywanego prze nich zawodu. Rodzicielstwo to rola skrojona pod nich i chyba nikt nie mógł spodziewać się, że para zaczynająca swój romans na tanecznym parkiecie stworzy tak świetną rodzinę. Kasia Cichopek bardzo dba o to, by dzieci jak najdłużej cieszyły się prywatnością i unika pokazywania ich wizerunków w mediach społecznościowych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Robert zamówił skromny obiad dla 2 osób nad polskim morzem. Dostał paragon i zastygł, musiał zapłacić 200 zł, ceny orbitują
  2. Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. W Tatrach odnaleziono ciała Bartosza Apanasiewicza i jego partnerki
  3. Żywioł uderzy z wielką siłą w jednej części Polski. Trzeba uważać, duże niebezpieczeństwo dla mieszkańców
  4. Przykre wieści o królowej Elżbiecie, nastąpił koniec. Nadeszła chwila, której wszyscy się obawiali
  5. GIF pilnie wycofuje leki z aptek. Chodzi o bardzo popularne preparaty
  6. Olga Kalicka odwołała ślub. Informacja właśnie wypłynęła do mediów, znamy powód

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News