Kasia Cichopek zawstydziła wiele osób. Zdradziła reakcję jej męża na sceny w łóżku z innym mężczyzną

Kasia Cichopek zawstydziła wiele osób. Zdradziła reakcję jej męża na sceny w łóżku z innym mężczyzną Źródło: instagram.com/katarzynacichopek

Kasia Cichopek zaskoczyła wielu fanów. Zdradziła, jak reaguje jej mąż na sceny łóżkowe z innym mężczyzną. Ma na to swoją metodę. Może dlatego są parą już od 14 lat.

Kasia Cichopek w wywiadzie dla pisma "Viva!" zdradziła sekret jej długoletniego małżeństwa. Niewielu fanów spodziewało się po niej takiej otwartości. Czy sceny łóżkowe, grane przez aktorkę w serialu "M jak miłość", są dla nich problemem?

Kasia Cichopek bez wstydu odpowiedziała na pytanie

Małżeństwo Kasi Cichopek i Marcina Hakiela trwa już 14 lat. To całkiem niezwykły staż jak na parę żyjącą w blasku fleszy. Ich związek mógłby uchodzić za wzór, niestety przez te lata nie zawsze było kolorowo. Ogromne problemy finansowe omal go nie zakończyły. Na szczęście napłynęły nowe możliwości zawodowe. Aktorka i tancerz poradzili sobie z tą traumą, a dziś są szczęśliwi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kasia Cichopek traktuje te sceny bardzo profesjonalnie

Kasia Cichopek udzieliła niedawno wywiadu, którym zawstydziła z pewnością wiele osób. Otwarcie i głośno wyjawiła, jak jej mąż reaguje na sceny łóżkowe, które gra z innymi mężczyznami, m.in. z wieloletnim, serialowym partnerem, Marcinem Mroczkiem. Fani aktorki byli zszokowani tą prostą metodą na zachowanie stabilności w ich związku.

- Marcin nie ogląda moich scen w łóżku z drugim Marcinem. Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal - powiedziała.

Dzisiaj grzeje:

1. Gwiazda TVN przeżyła horror. To, co robił jej ojciec jest straszne
2. Tata kopał grób dla swojej przedwcześnie zmarłej córki. Nagle z trumny obok usłyszał płacz

Jej mąż zupełnie się z nią zgadza. Oboje twierdzą, że nie ma potrzeby narażać ich związku na kolejne kryzysy. Aktorka podkreśla, że zarówno przez nią, jak i przez jej męża, każda tego typu scena traktowana jest bardzo profesjonalnie. On po prostu woli ich nie oglądać. Taka zazdrość mogłaby być bardzo niezdrowa dla ich relacji.

- Tak po ludzku to chyba każdy facet jest zazdrosny o swoją kobietę. Cieszę się, że "M jak miłość" jest serialem obyczajowym, a nie jakimś... ekstremalnym - dodał Macin Hakiel.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wybory mogą być UNIEWAŻNIONE. Wszystko przez TVP
  2. Teściowa zamontowała ukrytą kamerę, bo nie ufała zięciowi. Nie mogła uwierzyć, gdy odkryła, co robi z 15-letnią sąsiadką
  3. 2-latek siedział na kolanach matki, chwilę później umierał w męczarniach. Podano szczegóły okrutnej zbrodni
  4. Młody aktor ma zmasakrowaną twarz. Miało dojść do brutalnego pobicia
  5. Gwiazda "39 i pół" przekazała smutną informację w DDTVN. Niestety, chodzi o nowotwór złośliwy

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News