Niestety, Kasia Cichopek i jej mąż potwierdzili, nie ma już szans na powrót. Zakończyli wspólną przygodę, teraz chcą się zająć swoim życiem. Nie wezmą udziału w "Tańcu z gwiazdami"

Niestety, Kasia Cichopek i jej mąż potwierdzili, nie ma już szans na powrót. Zakończyli wspólną przygodę, teraz chcą się zająć swoim życiem. Nie wezmą udziału w "Tańcu z gwiazdami" Źródło: instagram.com katarzynacichopek

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel potwierdzili, że nie ma już żadnych szans na powrót. Fani przeżyli niewyobrażalny szok, ponieważ przez długi czas mieli nadzieję, że wszystko jeszcze potoczy się po ich myśli. Niestety, para podjęła decyzję, nie wezmą już udziału w "Tańcu z gwiazdami".

Kasia Cichopek w czasie kwarantanny zaczęła publikować na swoim Instagramie krótkie filmiki, w których razem z mężem pokazywała podstawowe kroki tańca. Obserwatorom bardzo się to spodobało, a niektórym nawet przywiodło na myśl miłe wspomnienia sprzed kilkunastu lat. W głowach fanów znów zrodziła się myśl dotycząca ponownego udziału pary w tanecznym show. Niestety, jak się okazuje, na to nie ma już żadnych szans. 

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel wszystko potwierdzili. Nie wezmą udziału w "TzG"

Jak donosi Pomponik.pl, fani przez długi czas mieli nadzieję, że po 15 latach gwiazda "M jak miłość" wróci wraz z mężem do "Tańca z gwiazdami". Liczyli, że będą mogli znów podziwiać ich w tanecznych zmaganiach. Niestety, para występowała w programie, gdy ich życie zarówno zawodowe, jak i prywatne, wyglądało zupełnie inaczej. Teraz spełniają się w roli rodziców, a ich czas wypełniają zawiązane od dawna kontrakty. Oboje nie ukrywają, że grafik mają dość napięty. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W rozmowie z Pomponikiem Kasia Cichopek odniosła się do wszystkich spekulacji dotyczących ich powrotu do "TzG", jasno oznajmiając, że na to nie ma żadnych szans. Show pochłonęłoby znaczą część ich dnia, na co zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić.

- Od 10 lat jesteśmy szczęśliwymi rodzicami. "Taniec z Gwiazdami" jest bardzo pracochłonny. My, przygotowując nasze tańce, spędzaliśmy na sali od 6 do 8 godzin dziennie, aby to wszystko ogarnąć. Wtedy byliśmy studentami, były wakacje, nie mieliśmy za bardzo zobowiązań. Mieliśmy czas, aby się tym tańcem bawić - mówiła dla Pomponika Kasia Cichopek. 

Dzisiaj grzeje: 1. Powalająca prawda o małżeństwie Grażyny Torbickiej w końcu wyszła na jaw. Tylko najbliżsi wiedzieli

2. Wstrząsające wiadomości obiegły media. Nie żyje 32-latka

Aktorka nie ukrywa, że wciąż otrzymują od stacji propozycje udziału w programie i choć na myśl o programie towarzyszy im ogromny sentyment, oboje podjęli już decyzję, że na powrót nie ma szans. 

- Z perspektywy biznesu, rodzicielstwa, moich zajętości, ciężko byłoby to pogodzić - dodała w rozmowie z Pomponikiem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Robert zamówił skromny obiad dla 2 osób nad polskim morzem. Dostał paragon i zastygł, musiał zapłacić 200 zł, ceny orbitują
  2. Wielki dzień w życiu Adama Małysza. "Orzeł z Wisły" aż otworzył szampana (FOTO)
  3. Zobaczyłeś je w wodzie? Każdy natychmiast powinien wyjść na brzeg, konsekwencje mogą być śmiertelnie groźne
  4. Agata Duda nie ma powodów do radości, dostała bezlitośnie szczery list. Padają w nim słowa o rozwodzie, cierpliwość gwiazdora Gogglebox się skończyła
  5. Anna Maria Sieklucka w sukni ślubnej. Gwiazda "365 dni" po ślubie?
  6. Stan zdrowia Pierwszej Damy nagle się pogorszył. Trafiła do szpitala, niepokojące doniesienia trafiły do mediów z Ukrainy

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News