Kasia Cichopek podjęła ważną decyzję. Chodzi o jej dzieci

Kasia Cichopek podjęła ważną decyzję. Chodzi o jej dzieci Źródło: Instagram/Kasia Cichopek

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel tworzą zgodne małżeństwo, które chroni swoje życie prywatne. Para nie lansuje się na ściankach i stara się poświęcać swój wolny czas rodzinie. Ostatnio jednak aktorka wyznała, że podjęła ważną decyzję dotyczącą jej dzieci.

Kasia Cichopek rzadko decyduje się pokazywać swoje dzieci w mediach społecznościowych. Tym razem jednak uznała, że podzieli się z fanami swoją decyzją dotyczącą pociech. Dla niej to był wyjątkowo ważny moment.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel tworzą zgrane małżeństwo 

Często w show biznesie pary rozstają się ze sobą po krótkim czasie, jednak związek Kasi Cichopek i Hakiela od zawsze był zgodny. Aktorka często publikuje w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia i czasami opowiada fanom, co robią w wolnym czasie. Jednak zazwyczaj małżeństwo niechętnie udziela informacji na temat swojego życia prywatnego. W udzielonym ostatnio wywiadzie, możemy jednak nieco więcej dowiedzieć się na temat dzieci pary. 

Celebryci zdradzili, że nie planują mieć już więcej dzieci. Chcą w pełni poświęcić się wychowaniu ich córeczki Helenki i syna Adama. Małżonkowie są niezwykle zapracowani, nic więc dziwnego, że nie myślą o powiększeniu rodziny. Co więcej, Kasia Cichopek wraz z mężem podjęła decyzję, że będą trzymać swoje dzieci z daleka od show biznesu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Para ma przepis na szczęście

W ostatnio udzielonym wywiadzie, para zdradziła, jaki jest ich przepis na udane życie rodzinne i wspólne spędzanie czasu z dziećmi:

- Obserwujemy wiele rodzin, gdzie partnerzy albo się rozchodzą, albo jedno pracuje cały dzień, a drugie jest z dzieckiem. My się tym dzielimy i kładziemy duży nacisk na to, żeby przynajmniej kilka popołudni w tygodniu spędzić razem. Usiąść na dywanie, odpalić "Pędzące żółwie" czy inną grę planszową. Razem, w czwórkę. Wydaje mi się, że to jest coś, co najbardziej rozwija dzieci. Wtedy rozmawiamy i możemy im najwięcej przekazać - powiedział dla magazynu "Viva!" Marcin Hakiel. 

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazdor Polsatu chorował na nowotwór. NIKOMU nie powiedział o śmiertelnej chorobie, walczył w samotności
2. 56-latka odcięła mężowi przyrodzenie sekatorem. Podała niebywały powód

Dodatkowo, para stara się kontrolować i ograniczać dzieciom oglądanie telewizji i korzystanie z komputera. Kasia podjęła decyzję, że jej dzieci muszą wiedzieć, kiedy należy skończyć korzystanie z tego typu rozrywek. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  2. Najgorsze znaki zodiaku u kobiet. One potrafią zamienić życie w PIEKŁO
  3. Kobieta sprzątała pokój w hotelu. Ściągnęła prześcieradło i dokonała odkrycia, przez które ugięły się pod nią nogi
  4. Żona wróciła wcześniej z kilkudniowego wyjazdu. Weszła do sypialni i odkryła tajemnicę męża, która doprowadziła ją do płaczu
  5. Córka Kaczyńskiej wskazała wymarzonego prezydenta. Dla jej wuja ten wybór może być sporym ciosem

źródło: Pomponik

Następny artykuł