Fani się przerazili, zdjęcie Kasi Cichopek ze szpitala trafiło do sieci. Co się stało?

Fani się przerazili, zdjęcie Kasi Cichopek ze szpitala trafiło do sieci. Co się stało? Źródło: instagram katarzyny cichopek

Kasia Cichopek od lat obecna jest w polskim show-biznesie i przez ten czas udało jej się stać ulubienicą polskich widzów. Sympatyczna aktorka z sukcesem łączy życie zawodowe z prywatnym, chętnie pokazując jak wygląda jej rodzinna codzienność. Ostatnio jednak podzieliła się zdjęciem, które zaniepokoiło jej fanów. Gwiazda pokazała, że znalazła się na szpitalnym łóżku.

Kasia Cichopek jest niesamowicie aktywna w mediach społecznościowych. Tylko jej profil na Instagramie śledzi blisko 400 tys. ludzi, a aktorka stara się codziennie dostarczać ciekawych materiałów z tego jak minął jej dzień. Jedno z ostatnich udostępnionych przez nią zdjęć wywołało poruszenie wśród fanów martwiących się jej stanem zdrowia.

Kasia Cichopek świadomie decyduje o tym, co pojawia się na jej profilu

Kasia Cichopek mimo ogromu rzeczy jakimi dzieli się ze swoimi odbiorcami, wraz z mężem podjęła decyzję, że nie będzie na profilu pokazywać wizerunku swoich dzieci. Pozwala im zachować anonimowość i samym zdecydować kiedy pojawia się w mediach społecznościowych. Aktorka ma świadomość, że życie w blasku fleszy to nie tylko zalety, ale również ogromny ciężar.

Sama Kasia Cichopek nie ma jednak problemów z zasypywaniem fanów swoimi zdjęciami, gdzie pokazuje praktycznie wszystko. Niedawno trwałą dyskusja czy gwiazda serialu "M jak miłość" nie pokazała zbyt wiele pozując w wyjątkowo odważnym kostiumie. Tym razem jednak sprawa wydawała się dużo bardziej poważna, gdyż Kasia Cichopek podzieliła się zdjęciem ze szpitalnego łóżka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka w kołnierzu leżała na szpitalnym łóżku

Na Instagramie Kasia Cichopek zaniepokoiła fanów. Przerażeni obserwatorzy martwili się czy aktorka jest bezpieczna, a to za sprawą jej fotografii ze szpitalnego łóżka, gdzie pozuje do zdjęcia w kołnierzu ortopedycznym. Początkowemu zaskoczenie szybko jednak mijało w momencie przeczytania opisu fotografii, gdyż na szczęście jest to jedynie migawka zza kulis najnowszych odcinków "M jak miłość".

- Co tu się wydarzyło?!?!?! Zobaczycie już niebawem! Wrzesień tuż tuż i wracamy z nowymi odcinkami "M jak miłość". Kto się stęsknił? - zapytała na koniec zadziornie fanów hitowej produkcji TVP. Kasia Cichopek i jeden z braci Mroczków pozują na tle szpitalnego pokoju i widać, że scenarzyści nie oszczędzali postaci granej przez aktorkę.

Dzisiaj grzeje: 1. Tak źle jeszcze nigdy nie było, sytuacja jest fatalna. Media obiegła ponura wiadomość

2. Ważny apel Mateusza Morawieckiego. Premier prosi Polaków o jedną, bardzo istotną rzecz

3. Z Magdą Gessler jest bardzo źle. Media obiegła zapierająca dech wiadomość, nastąpił przełom

Aktorzy wrócili na plan

Po przymusowych urlopach związanych z epidemią koronawirusa, większość ekip wróciła już do pracy. Konieczne jest jednak przestrzeganie wytycznych stworzonych przez ministerstwo. Mimo reżimu sanitarnego nie zawsze udaje się uchronić przed zakażeniami, o czym świadczy chociażby przypadek zachorowania na planie serialu "Przyjaciółki". Miejmy nadzieje, że Kasia Cichopek i reszta ekipy "M jak miłość" nie będzie musiała przechodzić tego co produkcja sąsiedniej stacji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bardzo smutna wiadomość dotarła do mediów. Nie żyje prawdziwa legenda
  2. Wszyscy mieli nadzieję, katolicy są zdruzgotani. Niestety, koszmarna wiadomość o Benedykcie XVI
  3. Wiadomość z ostatniej chwili. Niebywałe wieści o Agacie Dudzie, wielu Polaków będzie rozjuszonych
  4. Coś niepokojącego dzieje się z Lechem Wałęsą. Publicznie błaga o wybaczenie, rozpaczliwe słowa
  5. Pilna demonstracja w samym centrum Warszawy. Znamy szczegóły Marszu Wolności, na ulice ruszą tłumy

Źródło: Party.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News