Dziennik ujawnił. Wiadomo, co działo się za zamkniętymi drzwiami, internauci od rana trąbią o Kasi Cichopek

Dziennik ujawnił. Wiadomo, co działo się za zamkniętymi drzwiami, internauci od rana trąbią o Kasi Cichopek Źródło: instagram.com katarzynacichopek

Kasia Cichopek nigdy przedtem nie mówiła o tym, co działo się za zamkniętymi drzwiami jej domu. Doniesienia dziennika niejednego mogą zadziwić. Na forum publicznym aktorka pokazuje perfekcyjne małżeństwo, czy naprawdę jest inaczej?

Kasia Cichopek z roku na rok bije rekordy własnej popularności. Co prawda nie da się zaprzeczyć, że najwięcej osób kojarzy ją głównie za rolę Kingi w "M jak miłość", ale aktorka wciąż stara się rozwijać zawodowo i podejmuje się nowych wyzwań, odnosząc kolejne sukcesy. W pracy celebrytka radzi sobie wręcz perfekcyjnie, a jak radzi sobie jako żona i matka? Kasia regularnie zamieszcza na Instagramie fotki z mężem czy dziećmi, prezentując obraz rodzinnej sielanki. Z najnowszych doniesień tabloidu wynika, że w rzeczywistości może wyglądać to nieco inaczej. 

Zaskakujące doniesienia z życia gwiazdy "M jak miłość". Kasia Cichopek próbowała wszystko zataić? 

Nie jest tajemnicą, że zdecydowana większość gwiazd, chociaż w sieci nierzadko dzieli się sporą dawką informacji, niechętnie mówi o trudnych chwilach, problemach w związku czy pracy, a w przypadku kobiet, o trudach macierzyństwa. Nie inaczej wydaje się być w przypadku Kasi Cichopek, choć jak ona sama wielokrotnie podkreślała, z Marcinem tworzą doskonale dobrane małżeństwo. W rozmowie z Faktem aktorka zdradziła, że chociaż teraz nie ma na co narzekać, nie zawsze było tak kolorowo, a razem z ukochanym przeszli przez wiele trudnych momentów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Nie zawsze było cukierkowo, bo mieliśmy gorsze chwile w życiu prywatnym i zawodowym, jednak wspólnie je przezwyciężyliśmy. Nauczyliśmy się ze sobą rozmawiać. Nie ma rzeczy, których nie można odkręcić, trzeba tylko chcieć - zdradza dla Faktu Cichopek.

Już 20 września para będzie świętować 12. rocznicę ślubu. Jaki jest więc ich sposób na udane małżeństwo? Jak przyznała Kasia, udało im się wypracować najlepszy system, dzięki któremu unikają sporów, ale kluczem do sukcesu jest łącząca ich miłość, która z każdym rokiem związku tylko się nasila.

- Cały czas jesteśmy w sobie zakochani, ale co równie ważne – lubimy się. Miłość ma to do siebie, że w pierwszej fazie jest intensywna, a z biegiem lat siła uczucia zmienia się bardziej w przyjaźń. Ja i Marcin gramy do jednej bramki, jesteśmy zgranym duetem, tworzymy związek partnerski. Nie ma rzeczy, które robię tylko ja albo które robi tylko Marcin. Dzielimy się obowiązkami, jeśli któreś z nas ma więcej pracy, wtedy ta druga osoba bierze na siebie więcej zadań domowych - dodała w rozmowie z Faktem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polsat przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje wybitny polski aktor

2. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy z impetem wjechał pod ciężarówkę. Zginęła jedna osoba

3. TVP przekazało tragiczne informacje. Nie żyje polski polityk, niewyobrażalna strata

W dalszej części Cichopek wyznała, że Marcin jest dla niej ogromnym wsparciem, a ostatnio miał szansę wykazać się przed jej debiutem, jako prowadząca w "Pytaniu na śniadanie". 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znaleźli Polaka w łóżku należącym do dziecka. Dopuszczał się nieludzkich czynów
  2. Odnaleziono wrak gigantycznego krążownika z okresu wojny. Wiemy jak wyglądał przed zatonięciem [wideo]
  3. Chciał kopnąć psa. Kilka sekund później karma wróciła do niego ze zdwojoną siłą, nagranie zwala z nóg
  4. Roksana Węgiel przekazała radosną nowinę. Fani oniemieli, nikt nie mógł się spodziewać
  5. Potrącił dwóch małych chłopców i uciekł. Pilnie szuka go policja
  6. Nie tylko niezwykle walory smakowe. Kawa z imbirem ma piorunujące zalety, niebywałe, na co pomaga

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News